Caster Semenya

87i5

Kuinka voi olla niin miehen näköinen vaikka on nainen ? Tämä on jäänyt epäselväksi. Ja hänellä on tiettävästi tyttöystävä ei poikaystävää.

6

272

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • r6yuhe5rtg

      Epäilen että ei saisi kilpailla naisena jos olisi valkoihoinen . Etelä-Afrikan mustia halutaan hyvittää apartheidista.

    • ij6rtyj

      Semenyalla on vaimo ja lapsikin on tehty.

    • lkkfkkfl7xx

      Aloittaja aloitti klo 1:51 ja vastaili itselleen heti perään klo 1:55 jatkaen keskustelua itsensä kanssa klo 1:59...

    • Anonyymi

      Casterilla ei ole munasarjoja, mutta on kehon sisällä kivekset, eli balls, joten on enemmän mies.

    • Anonyymi

      Omat sarjat kyseisille menijöille, niin ei ongelmaa. Ei lämminveriset hevosetkaan juokse kylmäveristen kanssa.

    • Anonyymi

      Niin, yleensä asiat ovat juuri miltä näyttävät.
      Eli jos maassa oleva kasa näyttää paskalta ja haisee paskalta niin yleensä se suurella todennäköisyydellä on paskaa.
      Mutta kun tänä päivänä tuntuu siltä että kaikkia asioita pitää väännellä ja väkisin hakea sitä erikoisinta ratkaisua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      39
      10563
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      126
      10132
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7921
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6334
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4902
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      55
      4727
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      117
      4066
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      124
      3423
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3137
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      221
      3060
    Aihe