Huono otsikko mutta en keksinyt mitään, antaa olla tuon :D mutta asiaan siis, Olen 13v poika ja käyn salilla jo, ongelma on se että olen 13v salilla käyvä poika xd selvennetään.. yleensä tälläset jutut on vain aikuisille mutta kuitenki --> ammattilaiset voi tehdä esim sellaisen listan KRÖHÖM siis jos haluaa vaikka esim käsilihaksia tai selkälihaksia niin ammattilainen voi tehdä jonkun laisen listan jossa on milloin sitä liikettä ja tätä liikettä että joka on hyvä tai vaikka paras keino saada esim justiinsa noita käsilihaksia tai selkälihaksia... ja ne tekee jopa hyvän ruokavalio ehdotuksia tai ihan listan mitä pitäs syödä millonki niin auttaa hyvin, ite oon kuullu ton verra että tiiä sitte kirjotinko niin miten asiat onkin tai ihan pyllyllee sillä oon vaan kuullu tosta :D, niin onko jotain paikkoja pohjois-pohjanmaan alueella missä tehdään tommossii vai onko netissä jotain kyselyitä ja siinä ne tekee samalla jonku listan joka pitäs esim tulostaa ja noudattaa sitä että saa lihaksia sinne mihin haluaa.. ette tiiäkkää et tässä kesti vaikka typerää luettavaa tää :D mutta jonkunlaista apua ois kiva saaha tähän, onko tietoo tosta ruokavalio jutusta tai tosta habajutusta edes :D, ja joo tää on nolokin mutta tärkeintä on se että pointin tajuatte :D, ette usko oikeesti josse kunnon ja oikee vastaus tulis niin kui vi*un onnellinen oisin :"D. HUOM OLEN 13V, ELI SIIS ONKO MINUN IKÄISILLE MITÄÄN TUOLLAISIA?
Tarvitsen apua Fitness
pojuu
0
300
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708