Kauko Röyhkä teki protestilaulun naisista pitävien

3132
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kauko Röyhkä on "Andrea Pirlo"- hiuksinen ätmi. Johan tuo tiedettiin jo 1970-luvun lopulla. Ugh, tulinpa kirjoittaneeksi.

Äänestä

Tuli mieleen Kauko Röyhkän keikka, jolla edessäni heilui mies ilman paitaa aivan hurmioituneena. Oliko hän se ihan hetero?

Äänestä

Onkohan se alkanut dementoitua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä_kauko kirjoitti:

heteromiesten puolesta

https://mvlehti.net/2018/07/25/kauko-royhka-teki-protestilaulun-naisista-pitavien-heteromiesten-puolesta/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu