Haalea vesi huuhtoi kehoani, kun huuhtelin saippuan viimeisiä rippeitä keholtani. Pienten A-kupin rintojeni nännit nöpöttivät somasti, kun astuin pois suihkusta ja tunsin vilunväristyksiä kehollani. Nappasin kylpytakkini ja lähdin suihkusta.
Olen 20-vuotias nuori nainen vailla miesseuraa. Poikaystäväni ja minä erosimme viikko sitten, hyvissä väleissä tosin. Nyt, kesälomalla, kun ei ollut muuta tekemistä iltaisin, seurasin vanhojen TV-ohjelmien uusintoja ja tyydytin itseäni. Suuri sekarotuinen koiranikin tyytyi köllöttelemään päivät pitkät sisällä, koska ilma oli niin kuuma, että se jaksoi käydä vain koirapuistossa tarpeilla.
Tein kuten muinakin iltoina; menin istumaan TV:n ääreen ja katsoin ohjelmaa muutaman minuutin. Sitten minua rupesi himottamaan. Tavallisesti tyydytin itseäni suihkussa, mutta nyt pelkäsin vesilaskun kasvavan huimiin summiin ja olin tyytynyt pelkkään pesuun. Siinä istuin ja mietin, mitä tekisin. Ohjelma tuntui joka tapauksessa tylsältä, joten annoin käsien vaeltaa kehollani. Kuin huomaamatta avasin kylpytakkini ja puristelin rintojani. Huokailin tyytyväisenä ja siirryin pikkuhiljaa alemmas ja alemmas. Kohta istuinkin jo haarat levällään pillua hieroen. Huokailin ja inisin kiihkossani enkä lainkaan huomannut koiran tuloa.
Istuin silmät kiinni, kädet sivuilla nauttien orgasmista, kun yhtäkkiä tunsin jotain pillussani. Katsoin pelästyneenä koiraani, joka nuoli pilluani innoissaan. Se tuntui taivaalliselta, mutta tiesin, että se oli väärin. – Hyi Roki, pois! sanoin ja nousin. Ohjasin koiran ulos huoneesta, mikä oli helppoa, koska se seurasi pilluani herkeämättä. Laitoin olohuoneen oven kiinni ja menin takaisin sohvalle. Yhtäkkiä minua himotti valtavasti.
Otin suuren sohvatyynyn ja laitoin sen lattialle. Asettelin kylpytakin sen päälle ja istuin siihen itsekin. Rupesin hitaasti hankaamaan itseäni tyynyä vasten. Voihkin hiljaa ratsastaessani tyynyllä, mutta tahtini nopeutuessa kasvoi myös huutoni. Kun vihdoin pääsin huippuuni, kiljaisin eläimellisesti ja kaaduin päistikkaa matolle tyynyn viereen. Takapuoleni jäi pystyyn, etuvartaloni alas. Levähdin siinä ja annoin orgasmin viimeistenkin värähdysten mennä läpi kehoni.
Yhtäkkiä tunsin taas jotain pillussani. Katsahdin taaksepäin ja näin taas Rokin nuolemassa pilluani. Ilmeisesti ovi ei ollutkaan kunnolla kiinni. – Hyi Roki, heti pois, sanoin, mutta en ehtinyt tehdä mitään, kun suuri koira hyppäsi selkääni. – Roki, ei! kiljaisin, mutta koira survoi jo penistään pilluuni.
En voinut tehdä mitään. Roki oli massivinen ja suuri koira. Sen etukäpälät roikkuivat olkapäitteni edessä ja sen pää oli minun pääni vieressä. Se huohotti ja alkoi rynkyttää kehoaan minua vasten. Ensin meinasin sanoa vastalauseita, mutta tunsinkin voimakkaan hyvänolon tunteen. Rokihan tätä halusi, en pakottanut sitä mihinkään, ajattelin ja rupesin hytkymään Rokin tahdissa.
Rokin penis alkoi paisua, se täytti koko pilluni. Silti se rynkytti ja rynkytti. Se päästi omituisia haukahduksen ja vingahduksen välimuotoja ja minäkin huohotin ja ynisin. – Hyvä Roki, hieno poika… Ahh… Kohta tulee, Roki…
Puhuin Rokille kuin miehelle. Roki oli ihana! Se työnsi syvälle ja sen etukäpälät hankasivat rintojani, koska olin niin pienikokoinen ja Roki suuri. Ynisin ja vinguin, huohotin ja nautin. Roki osasi naida paremmin kuin yksikään mies. Sen työnnöt olivat nopeita ja menivät syvälle, niin ihanan syvälle… En kestänyt enää. Sain valtavan orgasmin karjahtaen hurjasti. Roki jatkoi työntöjään, mutta huomasin selvästi, mitä pilluni supistelu aiheutti. Rokin tahti hidastui ja kohta se olikin melkein paikallaan. Se liikkui aivan hiljaa ja saatoin kuulla selvästi sen vinkumisen. Huohotin ja olin edelleen voimaton orgasmin takia. Yhtäkkiä Roki ulahti ja tunsin sisälläni valtavan spermavyöryn.
– Aah! En voinut sille mitään, että huudahdin. Roki kiskoi penistään tiukasta piullustani, mutta tunsin, että siinä oli jonkinlainen patti, joka ei meinannut tulla ulos. Sitten aivan yhtäkkiä se luiskahti ulos. Minä rämähdin maahan vatsalleni jalat levällään. Se oli ihaninta, mitä olin koskaan kokenut… Katsoin Rokia. Se istui väsyneenä matolla ja huomasin sen valtavan kyrvän. Ihmettelin, miten se oli edes mahtunut sisääni! Sehän oli valtava! Huokasin ja vaivuin takaisin lattialle. Kohta tunsin ihanat väristykset pillussani. Roki nuuhki pilluani ja käännyin selälleni ja levitin kutsuvasti jalkani. – Ole hyvä, Roki, sanoin ja koira tuli nuuhkimaan pilluani. Sitten se nuoli. Se nuoli taitavammin kuin yksikään mies. Huokasin, kun kieli lopsahti pilluuni ja Roki lutkutti sitä kuin suurinta herkkuaan. Eipä aikaakaan, kun huokailin taas orgasmin viilettäessä kehollani.
Roki siirtyi nuolemaan omaa kaluaan, joka sojotti vieläkin hieman. Menin sen luo ja rapsuttelin ja kehuin sitä. Se nuoleskeli huuliaan ja lipaisi minuakin poskesta.
-LOPPU-
Annoin pillua koiralle (Koko novelli)
22
21354
Vastaukset
- Ukkk
Kiihottavaa
- Anonyymi
Olipa nautittavaa luettavaa ja erinomaisesti kirjoitettu. Lisää tälläisiä seksinautinto kirjoituksia.
- Uuhhh
kiihottaa ajatus että saisi livenä katsella tuollaista
- joskoma
vai sellailla :)
- kosmakos
hyvä novelli :)
- Annaaaa
Mites moni koskettanut punaista teräväpäistä penistä
- hashos
toivottavasti ei kovin moni
- jumppos
Aika härski :)
- juposs
Aikas härski
- sainorgasminkunluin
uhh
- Koirat.rauhaan
En usko että koiran muna missään tuntuis. Ooksää nähnyt kun koiran muna alkaa seisoon? Sehän on aika ruma... Hyi vittu! Harmi kun teillä ei oo täällä omaa eläin seksi palstaa...
- ikoisd
koirankin pitää saada
- tahmosdf
rakille ja :D
- Anonyymi
Kiihottava tapahtuma , kuinka moni on kokeillut koiran panoja ?
- Anonyymi
Hyvä tarina muuten, mutta koiran pano kestää maksimissaan puoli minuuttia varsinkin takaa päin pannessa.
- Anonyymi
Ja kokemusta on ihan omasta takaa?
- Anonyymi
Kertokaa naiset . Jääkö nalkkiin enemmän edestäpäin pannessa kuin takaapäinpannessa. Luulisin että takaapäinpannessa voi syvyyttä säätää ja paisuvainen jää emättimen ulkopuolelle. Sensijaan edestäpäin pannessa halu on niin suuri että on haarat levällään ja syvään vaan. Koiran penis on koko pituudeltaan emättimessä ja koiran kyrvän paisuvainen kasvaa emättimen sisällä niin suureksi palloksi ettei se mahdu ulos. Pillun huulet venyy ulospäin ainan palloksi mutta nalkissa olet.
Tälläisrn kokemuksen niin moni nainen haluaisi kokea. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja kokemusta on ihan omasta takaa?
En ole alkuperäinen kommentoija, mutta kyllä. Myös alan porkkuvideoistakin aktin kesto selviää.
- Anonyymi
Kiva tarina
- Anonyymi
kiihottava tarina , mutta täysin keksitty. ainakin koiran ja sian siitin ei turpoa vaan on korkeintaan sentin paksu varsinkin koiralla eikä ole mitään terskaa päässä
- Anonyymi
Ei terskaa päässä vaan juuressa patti, joka turpoaa sisällä ettei mahdu tulemaan ulos, nalkki kestää joskus jopa 20 min. Kiristää jännästi pakaralihaksia.
- Anonyymi
Kiihottava tarina! Haluaisin lukea lisää.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö27810219K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon2335906Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1735394PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *925010Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193305Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe62676- 2142572
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.172414- 282234
Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell3812181