Kertokaa panojuttuja

Milloin viimeksi panit naisen kanssa. Dark fearin ei tarvii kertoa koska ei ole koskaan pannut naista.
244226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Eilen iltapäivällä panin pitkään ja perusteellisesti. Esileikkeineen sessio kesti reilun tunnin. Mikäs oli panessa kun seurustelen kyseisen naisen kanssa. Ihan kivaa, kun ei ole sinkku enää. Sunnuntaina nähdään taas.

1Äänestä
  • Heh heh! Tänään, aisuri, sinun naisesi päällä ähkiikin joku muu paska. Revi sinä siitä.

    1Äänestä

  • Normi mies ei tiedäkään, että hänen naistaan panee tänä yönä joku komea jännämies.
    Tuskinpa viimeyönä jäi normimiehen nainen panematta jonkun jännämiehen panopuuna.
    Normimieshän pani naistaan eilen ja tässä on pari yötä ennen sunnuntaita, kun normimies naisensa silloin tapaa.
    Se on normimiehen naisella pulla uunissa, mutta aavistaakos normimies kenen panema mukula sitten 9kk päästä maailmaan putkahtaa.
    Normimies ylpeänä esittelee mukulaa omakseen, mutta se onkin jonkun komean jännämiehen aikaansaannos, että ajattelepas sitä.

    1Äänestä

En oo koskaan pannut naisen kanssa.

Äänestä
  • Etkö ole tallettanut kenenkään naispuoleisen kanssa ikinä rahaa tilille. =Pano?

    Äänestä

Panin naista ja nainen tuli päälleni ja laukesin naisen pilluun minuutissa. Nainen ei ollut mielissään koska tulin sisään mutta sanoin naiselle että oot niin kaunis ja tuntu niin hyvältä ettei voinu pidätellä.

Äänestä

Itselläni on panoja ollut 0 kpl

1Äänestä

paras panoni oli kun olin yökerhossa ja kaunis tyttö haki tanssimaan. Nainen suuteli minua tanssilattialla ja tiesin heti siitä että saan pillua. Kulli seisoi niin kovana heti että sattui ja koko taxi matkan tytön kämpille. Tyttö oli todella ihana ja tehtiin kaikki hitaasti ja pantiin kaksi kertaa sinä yönä. Tapailtiin jotain puoli vuotta ja sitten menin armeijaan ja erottiin.

1Äänestä

Siitä on kuukausi aikaa kun panin miestä viimeksi.

1Äänestä

Saattaa siitä olla kymmenenkin vuotta. En ole kirjannut tarkemmin. Vanhaa ja väljää oli. Liukastettakin tarvittiin. Eli ei sentään ihan saamatonna hautaan.

Äänestä

Pönttiksen kanssa meinasin tänä viikonloppuna, wink wink.

Äänestä
  • Mutta se Pönttis on toipumassa keuhkokuumeesta - voisit saada tartunnan ja keuhkokuumeen ilmeisesti? Tuskin tuo jokseenkin sairaana olisi innostunut sellaisesta?'

    Itse en ainakaan tämän vuoden suhteen voi mitään tuolaisia juttuja kertoa, sillä en ole suudellut naista edes vuosiin. Joskus on jotain tapahtunut, mutta vanhoja ei kannata muistella. Onko suhteilla aiheellista myöskään kerskua tai kertoa tänne - eikö ne ole yksityistä elämää?

    Äänestä

  • Faith.Hope.Love kirjoitti:

    Mutta se Pönttis on toipumassa keuhkokuumeesta - voisit saada tartunnan ja keuhkokuumeen ilmeisesti? Tuskin tuo jokseenkin sairaana olisi innostunut sellaisesta?'

    Itse en ainakaan tämän vuoden suhteen voi mitään tuolaisia juttuja kertoa, sillä en ole suudellut naista edes vuosiin. Joskus on jotain tapahtunut, mutta vanhoja ei kannata muistella. Onko suhteilla aiheellista myöskään kerskua tai kertoa tänne - eikö ne ole yksityistä elämää?

    Joo no näitä nyt ei kannata ottaa tosissaan. Joku härnää. En tunne "jimmybeamia".

    Äänestä

  • misspönttöuuni kirjoitti:

    Joo no näitä nyt ei kannata ottaa tosissaan. Joku härnää. En tunne "jimmybeamia".

    En minä tosissaan ottanut. Itseäni luultiin täällä vuonna 2016 naiskirjoittajaksi, kun en oikaissut asiaa. Kirjoittelivat ihan samoja juttuja siitä minun nickistäni. Tuntuu, että täällä joillakin kirjoittajilla tuntuu olevan puute ja sellaiset asiat mielessä?

    Taidan kohta lopetella tämän päivän osalta, joten alustavasti hyvää yötä!

    Äänestä

  • Faith.Hope.Love kirjoitti:

    En minä tosissaan ottanut. Itseäni luultiin täällä vuonna 2016 naiskirjoittajaksi, kun en oikaissut asiaa. Kirjoittelivat ihan samoja juttuja siitä minun nickistäni. Tuntuu, että täällä joillakin kirjoittajilla tuntuu olevan puute ja sellaiset asiat mielessä?

    Taidan kohta lopetella tämän päivän osalta, joten alustavasti hyvää yötä!

    Menehän pötkälleen, unia vaan. Mie olen tällanen yökukkuja, olen parhaimmillani pimeän aikaan :)

    Juu...joku sotkee aina...olen huomannut, että toisen nimimerkin kautta on näköjään hyvä härkkiä yhtä sun toista, tietävät kuka ärsyyntyy mistäkin, mutta sepä on sellaista. Tuskin poistuu koskaan.

    Äänestä

Eräs ilta sovittiin, että nyt vaan pannaan, kun kello oli paljon ja mieli teki niin paljon. Sovimme asian ja oltiin lusikka-asennossa, hyväilin hänen paljaita rintojaan ja ujutin kaluni hänen pakaroitten väliin. Suutelin kaulaan, kunnes hän riisui alushousut ja asetti kaluni sisäänsä. Aikamme nuhrusimme niin, mutta sitten siirryin päälle ja hän mahalleen ja vaan panin rajusti laueten. Hän ynisi tyynyyn, ettei herätetä nukkuvaa poikaa viereisessä huoneessa. Suutelin niskaan häntä ja hän kurrutti tyytyväisenä alla. Oikein kiva pieni pano, joka sopii hetkiin, kun ei ole aikaa rakasteluun. Kuitenkin ihokontakti ja halu tulee läpi kummaltakin.

1Äänestä
  • Oi, olisin mielelläni saanut tuon panon itsekin... Juuri noin pitää nainen ottaa joskus...ihanaa...

    Äänestä

  • Siis se oli joku yh-raakki, äpärä viereisessä huoneessa?

    1Äänestä

Luulin että olisin unohtanut tämän elämäni rakastumisen joka vieläpä yksipuolinen sillä että etsin itselle naisen no seksiin olen ainoastaan kelvannut ja ei siinä hyvää seksiä ollut sillon kun sitä on olltu vaikkakin pidän enemmän parisuhde seksistä kun ei ole kiire ja voi rauhassa tutustua toisiinsa ja mielihaluihin ja kun se henkinen yhteys tulee mukaan on rakastelu jotain tajunannräjäyttävää.

Aiemmissa suhteissa seksi onkin ollut juurikin tuon takia parempaa kuin irtosuhteissa ja onneksi on ollut naisetkin suorapuheisia, osaan kyllä naisen tyydyttää hyvin mutta huomasin että kun näköjään tälle tunteelle pitää antaa aikaa ja olla sinut sen kans että kulkee mukana että joskus menee ohi ja on parantunutkin olo varsinkin kun nyt en ole vuoteen seksiä harrastanut, en ole jaksanut edes hankkia mistään, en ole myöskään treffaillut, olen keskittynyt enemmän itseeni ja miettinyt mitä voisin parantaa itessäni, aina voi jotain parantaa ja aina voi kasvaa ja tuo rakastuminen on kasvattanut henkisesti vaikak on jo elämänkokemusta sen verran että tietää missä mennään.

Kuitenkin olen sinut itteni kanssa ja oma itteni

Viime kertakin oli kolmenkimppa, en ole ennen koitatnut kolmen kimppaan pariskunann kanssa mutta kaikki oli suostuvaisia niin ihan mielenkiintonen kokemus mutta en kuitenkaan halua toisten sitä tehdä.

Kyllä täsäs halut alkaa oleen korkeella jo mutta onneksi on itsetyydytys eikä siinä ole mitään hävettävää, se on sitäpaitsi terveellistä miehelle kuin naisellekkin.
Muutenkin kannattaa ylläpitää omaa seksuaaliterveyttään myös sinkkuna ollessa.

Toki edelleen suren sen naisen perään mutta en ole enää niin paskana vaikka välillä nähdäänkin niin tunteet on hieman lievittänyt, toki jos mahis tulis niin hänelle mieheksi antautuisin täysin sieluin sydämin.

Mutta tiedän sen että aika varmasti joudun muualta sen elämänkumppanin löytämään enkä ota stressiä.

Äänestä

Kerran pantiin työpaikalla vaikka useimmin on pantu sumpin kanssa. Muuten en muista enää,- eihän panemisessta jää muisteltavaa? Ainiin, kun yritettiin joskus lapsia alulle, mutta silloin olikin pelkkää panemista.

Äänestä

Ihan homona vieläkin ... 10 vuotta meinnannut kuolla nauruun ... olisihan sitä ehtinyt PANNA vaikka mitenkä montaa, vaan sen ainakin kokemuksena suomalaisista perusnatsi-naisista voi sanoa, ettei panna vaikka laki niin sanoisi. Huono kuulo, liikaa tumputtamista, ja onhan se TYÖ HOMOJEN HOMMAAA.
GET THE JOKE?

Äänestä

Kerran meinasin joutua panemaan, mutta lopulta onneksi kuitenkin selvisin puhumalla tilanteesta.

Äänestä

Lotossakin voittaa helpommin 6 1 oikein kun pääsee panemaan. Oon meinaan voittanu mutt panemaan en ole päässyt.

Äänestä

Mä oon nussinut tyttöystävää niin että se ihan huusi organismin kourissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ytmi- kirjoitti:

Milloin viimeksi panit naisen kanssa. Dark fearin ei tarvii kertoa koska ei ole koskaan pannut naista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu