Petyttekö naiset usein

Kumppaninne käytökseen tai tekoihin. Luulette ensin että se on kiva ja täydellinen mutta sitten se vaikka katselee muita naisia tai on kännissä sellainen että haukkuu sinua tai muita?
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinä kyselet aika paljon... Onko kysely ikä vai haetko joltain tietyltä vastauksia?

Äänestä

Siis todella usein, v

Äänestä

Se ei ole kännissä ja ei kato muita naisia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikysyäsaa kirjoitti:

Kumppaninne käytökseen tai tekoihin. Luulette ensin että se on kiva ja täydellinen mutta sitten se vaikka katselee muita naisia tai on kännissä sellainen että haukkuu sinua tai muita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu