Aiemmin ihan hyvä Hanna Partasen lanttukukko on nyt pilattu: täytteestä yli puolet silavaa, joka ei ollut edes sulanut vaan rasva vielä valkoisena silavaklimpissä kukon sisällä. Lanttua juuri nimeksi ohut kerros pohjalla !
Kyllä nyt teen itse lanntukukon, tulee ihan hyvä vuokaan tehtynä myös !
Ala-arvoinen lanttukukko
Kuopiossa
1
287
Vastaukset
- Jeesmies
Oon samaa mieltä. Raakaa taikinaa löytyy myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083