Rekattuna minulla oli kasvpotretti profiilissani

Nyt paskamäellä on kamala perse

olisi edes kaunis nainen

voisi peppukuva olla esteettinenkin näky
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vanha ammeamiraali alvehan se siinä kirjuuttaa emeritus laivahuoran pieteetillä.

Äänestä
  • Eikös modellin hoivakodissa ole jo nukkumaan menon aika?
    Ketipinorit jo jaettu ja vaippa vaihdettu

    Äänestä

Nykyään FB.ssä oikea potretti ja tänäänkin tuli 12 frendquestia kauniilta naisilta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


persepupu kirjoitti:

Nyt paskamäellä on kamala perse

olisi edes kaunis nainen

voisi peppukuva olla esteettinenkin näky

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu