ennenkuin Hakkarainen ryystää boolimaljan tyhjäxi
Minun kutsussani on maininta: OPM
https://www.seiska.fi/Uutiset/Huh-missa-kunnossa-Teuvo-Hakkarainen-poistui-Linnan-jatkoilta-hulvaton-video/1060600
Menkää ajoissa linnan juhliin
11
216
Vastaukset
Teuvo EU:n johtoon!
Otteissa on aivan samaa valtiomiesmäisyyttä kuin Jean-Claude Junckerilla. Taitaa olla samanlainen iskiasvaiva molemmilla.- TeukkaHTM
Teuvo Alkon pääkirjanpitäjäxi
Taidan jättää tänä vuonna väliin..
- monte_24
anzzy puliukko alve purjehtii kilpaa kylpyammeellaan Kolera-altaassa Ratikkakuskia vastaan mutta jää kakkoseksi ammeen upotessa kun höynä alve tekee pohjatapista anustapin.
- Sulo.Puntti
Shit Ratikan optari kaatui ja Ratikka plumshti kolera-altaaseen
Ratikka nousikin talipallona pintaan ja helpottuneena huokaisi:
"Ei mitään hätää--oli peukalo pullonsuulla"
- Viinamies
Viinaa pitää juoda myös linnan juhlissa. Siellä voi tavata vaikka sen tulevan kumppanin.
- SuomiFinlandPerkele
VIINA VITTU JA VAPAUS!!!!!!!
- viinamies
Viinamies saa kutsun linnan juhliin koska osaa juoda viinaa eikä ole tylsää seuraa. Viinamiehellä on seuralainen joka tulee mukaan juhliin.
Raitis mies katselee juhlia yksin kotona telkkarista koska häntä ei mukaan kutsuta. Sinua ei kutsuttaisi linnan juhliin, vaikka maapallon pelastuminen olisi siitä kiinni.
Mutta onhan se kiva että sinne voi noin vaan "mennä" kun kutsut kaikki palstalaisetkin mukaan.- Viinamies
Hakkarainen on kunnon viinamies, osaa juopotella ja iskeä naisia. Linnasta se lähtee jatkoille naisen luokse ihan varmaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1491461
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15563ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..37453- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402