Onneks en oo käyny mäkkäris ynnä muissa mäkkärin tapasissa ruokapaikoissa. Pizza on paljo parempaa ku jotku mäkkärin ja hesen ruoat! pizzoista ei sentään löydy mitään syöpää tuottavia aineita!!! (mielipide, kaikilla omansa)
*Helpotus*
JaniCa
2245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
-Huono huoneilma saattaa aiheuttaa syöpää
-Aspartaamia käytetään light-juomissa, mutta sen terveysvaikutuksia ei ole kunnolla tutkittu. Älyttömiä määriähän sitä ei saa nauttia, mutta onko pienemmilä määrillä vaikutusta pidemmällä aikavälillä? Sitä ei ole tutkittu kunnolla.
-Kännykän säteilystä kiistellään kovasti. Katsotaan sitten kun sellaiset ihmiset, jotka on alkanu käyttää kännykkä 9-vuotiaana, ovat 30-vuotiaita niin mitä kummallisuuksia heistä löytyy
-Saksassa lääkäri on raiskannut naisen kahdesti, kun nainen on vielä ollut nukutusaineiden vaikutuksen alaisena.
Niin että sitä yritän sanoa, että ei tässä elämässä ole kovin montaa täysin varmaa ja riskitöntä asiaa.
ei elämästä tulis mitään jos pelkäis koko ajan kaikkea. =D oikeessa olet.