Varattua vanhempaa naista panemassa

mies31v

Yhden yön tuttavuus ja mielestäni täysi lutka. Nainen reilu 40v ja naimisissa. Puolen tunnin tuttavuus ja nainen kysyy yökerhossa lähdetkö panolle, mietin hetken ja sanon lähden. Naisen kotona tapahtuu, käy veskissä, tulee vessapaperirulla kädessään makkariin. Kysyn mihis tuota johon nainen et täytyyhän sitä pyhkiäkkin hommien jälkeen ettei lakanoille valu vai mitä. Kun ollaan siinä vaiheessa otan kumin housun taskusta johon nainen ettei kai me tuolla mitään tehä. Vajaan tunnin kohdalla kun oli hommat ohi nainen sanoi et ihan hyvä pano oli, olikin jo edellisestä aikaa pari viikkoa. Vähän juttelua, nainen kertoi etsivänsä yhden yön juttuja kun mies poissa usein viikonloppuisin. Nainen vaan totesi kun puin että kait sä voit uudelleenkin tulla jos haluut vaikka ei hän seksisuhteita harrastakkaan ja kun mies vaihtuu sängyssä mielenkiinto säilyy. Satuin vaan näkemään ohi kävelessä naisen perhekuvan, lapsi ja mies. Nainen sanoi et ainoat yhdessä pysymisen syyt ovat lapsi ja lainat, rakkaus kuollut vuosia sitten samoin seksi. On nainen ehtinyt, useita seksikumppameita avioliiton aikana. Olin vähän varomaton kun panin ilman kumia rouvaa mutta jälkeenpäin testeissä kaikki ok. Naimisissa olevat naiset antaa herkästi, sinkuista eri kuva.

12

2813

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jaainasamaauudestaan
      • Laiska trolli. Kirjoitti vain yhden tarinan ja tekee sillä useampia aloituksia.


      • Unohti laittaneensa sen tännekin jo kertaalleen.

        Kaikkea se katkeruus saa aikaan..🙄


    • KilttiMies89

      Ei kannattaisi tuollaisia lumppuja panna ilman kumia voi saada ties mitä elinikäisiä viruksia elimistöönsä joista ei sitten koskaan pääse eroon.

      • tjaah

        Lumppu panee lumppua. Tasothan siinä vain kohtas.


      • huoralle.melaa.mekkoon

        Viruksista pahin on se vitun kersa, jos sellainen sattuu riesoiksi tulemaan. Se on elämä pilalla mieheltä sen jälkeen. Kortongin käyttö kannattaa . . . .


    • kammasta.poikki

      Katkasitko piikin kammastasi muistaaksesi kerrat? Olipa itsetuntoasi kohentava kertomus pyyteettömästö hyväntekijästä hädän keskeskellä,

    • Oletko, jostain nyt katkera? Antaa ne sinkutkin, eikä vaan varatut.. Molemmat sai, mitä halus, joten mitä täällä nillität?

    • 36mies

      Kannattaa panna varattua jos ei saa sinkkunaista niin varatut ovat ainakin antavaisia. No itse en varattuun koske, panin yhtä yksinhuoltajaa joka asuu tuossa mun naapurissa. Todella hyvännäköinen nainen. Kerran se pyysi kahville, sanoin no en juo kahvia mutta voi tulla. Aina se muutenkin moikkasi käytävällä kun samaan aikaan tultiin kotiin tai lähdössä kotoa. Kannattaa aina jutella vaikka naapurille, siitä voi tulla juttu tai monen yön juttu.

    • ui.että

      Niinpä, poika sai pimpsaa,, ja sitte tulee tänne valittamaa??

    • wc-paperikeissi

      Ihmettelin yhtä kohtaa.. Miksi piti erikseen kertoa että nainen toi vessapaperia. Oliko siinä jotain paheksuttavaa? Eikö mies ole koskaan ennen pannut, kun ei tiedä, että lakanat likastuvat, jos ei paperia ole käsillä.

      Ja toisaalta, jos nainen olisi jättänyt miehensä rakkauden päättymisen takia, hän olisi täällä kaikkien halveksima yh. Nyt hän pysyttelee lapsen takia naimisissa. Eikö koskaan ole hyvä?

    • Normimies

      Naisten rohkeus on ihailtavaa kun ehdottavat seksiä suoraan. Mitäs jos mies niin tekisi niin tulisi syyte ahdistelusta. Kerran discossa kaunis tyttö pyysi tanssimaan ja tanssin aikana kuiskasi korvaani että haluaa minua. Kulli alko välittömästi seisomaan ja lähdimme tytön luokse. En siinä osannut sanoa mitään muuta kun että joo mennään.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      382
      4784
    2. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      457
      2938
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      130
      2579
    4. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      185
      2502
    5. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      225
      2483
    6. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      54
      1587
    7. Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...

      ...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a
      Maailman menoa
      580
      1479
    8. Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus

      Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii
      Luterilaisuus
      455
      1312
    9. Huumeliika mellastaa Suomussalmella

      Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki
      Suomussalmi
      14
      1283
    10. Ihana sinä (m)

      Oispa kiva nähdä sua. Uskomatonta, miten paljon sä pyörit mun ajatuksissa. Oonkohan mä sun mielessä? Haluaisitko nähdä v
      Ikävä
      41
      1033
    Aihe