Olen 06 tyttö ja mietin että haluisin nenäkorun.
Kummalla puolella nenää sulla on NENÄKORU?
Kuinka paljon nenäkorun laitto maksaa?
Kuinka paljon sinun nenäkorun laitto sattui?
KAIKKI JOILLA ON NENÄKPRU TÄNNE!!!
4
209
Vastaukset
- KaijaKookuustoista
Moi. Ota ihmeessä jos haluat nenäkorun, nätti on! itellä on vasemmalla puolella, kipuasteikko 1-10 antaisin 7, kyyneliä varmasti tullee siulki.. :D
Mun nenäkorun laitto makso 45€ oli sen arvosta!
Jos teet päätöksen ja otat sen, ole kiltti ja laita parantamisen ajaks siihen tappi, ei rengasta. jos tapin laitat, (KIITOS) niin mainitte erikseen lävistäjälle jos myöhemmin haluut siihen renkaan- anonyymi_Nvd
Ai, mulla kyllä oli rengas siinä ja koin sen helpommaks sillä sen pysty puhdistaa nopeasti. Oli parantunu nopeesti parin viikon jälkeen eikä mitään ongelmaa ja vaihdoin sitten sellaseen tappiin (vaihdoin koska oon hankkimassa septumia ni se ois helpompi).
- Nenäkorujaaaaa
Multa löytyis mun oikeelta eli katsojan vasemmalta nenäkoru. 20€ maksoi mulla, mut siinä oli joku alennus et se on varmasti jonkun 40-50€ luokan lävistys normaalisti veikkaisin. Ja mua ei sattunu yhtään ottaa nenäkorua, mut multa ei kannata kysyä koska mulla on tosi korkee kipukynnys et kyllä se pisti juu, mutta ei mitään shokeeraavaa enkä ees liikauttanut lihasta. Mutta ota ihmeessä jos luvan saat, mut vaan luvalla älä ala ite tekemään.
- Anonyymi
Mulla on vasemmalla, ja joka paikassa maksaa eri verran. Joten kantsii katsoa sen paikan, jossa meet lävistttää nii tsekata ja tarkastaa hoito-ohjeet. Jos mun kipua kytyttäs nyt vaikka asteikolla 0-10, sanoisin että 3. Se kipu on kuitenkin jokaisella eri, eli kun mulla on 3 Sulla voikin olla kovempi tai ei tunnu missään mitään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614308KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1373021Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452342Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?452254- 241873
- 911832
- 281586
- 221539
- 1481384
- 321200