Minkä pituinen nainen sopisi paraiten 172cm lyhyelle miehelle? Ideaali pituus ?
Minkä pituinen nainen sopisi paraiten
Ideaali
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ihana thaityttönen, ovat keskimäärin 150 cm... 🤗
Sopii myös pidemmälle 👍
Nuori 150cm muodokas sexytyttö.Muijan tytär on juuri sellainen jota panen päivittäin.Muijan sisko on 180cm ja panen sitäkin välillä paskarööriin meidän keittiön pöydällä.Sitten ripuloin kahvipannuun ja vien muijalle kahvit sänkyyn ja katson kun se juo ripulipaskaani.
150-190cm.
Helppo yhtyä. Eräs tuttavani (in memoriam mies) oli 172 cm, mutta vaimo tätä pidempi.
Sellainen 150 senttinen aasialainen on kaikille miehille paras
Riippuu vähän siitä, että mitä haluat naisen roikottavan?
Jos haluat hänen roikottavan parisuhdetta, en suosittelisi yli 180cm naista. He tapaavat nimittäin etsiä itselleen pidempää miestä kuin itse ovat. Tämä johtuu siitä, että pitkät naiset saavat osakseen huomiota, mitä kukaan nainen ei ikinä halua, joten he haluavat piiloutua miehensä varjoon.
Sinulle sopisi joku hyvällä itsetunnolla varustettu 165-175cm pituinen nainen, jolla ei ole fantasioita menetetystä taikka vielä olemassa olevasta mallinurasta. Kyseisen kokoisia naisia on maailma täynnä. Oma pituutesi ei ole siinä mielessä mikään este, mutta koska naisilla on taipumus haluta kumppaneikseen mieluimmin miehistä pisimpiä, täytyy sinun tehdä ykköshaluttavaan naiseen vaikutus jollain muulla tavalla kuin pituudellasi.
Maailma on täynnä naisia, niin pitkiä kuin lyhyitäkin. Pitkät miehet eivät ole viemässä heitä kaikkia, sen kun poimit joukosta sinua miellyttävän.
Sen pituinen se...
Ei se pituus vaan se määrä
Mitä useampaa pääsee nussimaan sen parempi
No niin, jännämies se haluaa käyttää naisia masturboinnin mahdollistavana objektina. Tuo on sitä ätmien ynnä Laasaslaisten hypergamiaa, joka on sallittu miehille muttei naisille.
Sopiva on sellainen, mistä pidät. Kai sinäkin nyt edes sen osaat itse päättää, kuinka pitkistä naisista pidät...?