KEPU ON SYÖPÄ!

PAHA KEPU on Suomi neidon agressiivinen SYÖPÄ! Demut antaa pian kunnon kemoterapiaa niin Suomi pelastuu! Kepu kasvain on pian historiaa!
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat
  • Saa sitä suosittaa ja ehdottaa,ei ole vielä tuomittu!
    Näitä "ritareita" riittää syyttelemään,jopa kumminpojan kaimaakin!

    Äänestä

joo, demarit, hyväkäytös vaalipaneelissa...

Äänestä

Kepulaiset ja kokoomuslaiset eivät ole saaneet mitään hyvää aikaiseksi. Lainarahalla elvistelleet ja vääristelleet faktoja. En ikinä äänestä enää heitä. Vi˚˚˚u mitä tunareita!

Äänestä
  • joo v-sana ja pistä vielä se t***a t****on lause tähän, oikein demari lause

    Äänestä

  • Vähemmän velkaa kuin edellinen hallitus, sitä ei enää koskaan tuhoamaan suomea

    Äänestä

  • Odottakaa rauhassa vielä puoli vuotta. Toveri Rinne astuu kehiin. Demukat varmasti jo vuodessa hukkaavat sen hyvän mitä Kok-Kepu on 4 vuoden aikana saaneet aikaan. Työttömyys nousee rajusti. Valtion velkaa aletaan lappamaan oikein urakalla jne.. Kaikille kaikkea niin kauan kuin kassassa on. Veroja nostetaan rajusti. Yrittäjiä kuritetaan niin et ne nostaa kytkintä finlandiasta ja siirtyvät ulkomaille. Mites sitten ?

    Äänestä

Vaalit on neljätoista neljättä. Kuukautta aikaisemmin aika on ratkaiseva. Kepu menee ykköseksi.

Äänestä
  • Oppivatko lehmät siinä samalla lentämään?

    Äänestä

  • Sipilä ajanut keskustan pohjamutiin. Kaikki lupaukset rikottu ja tuloksia vääristelty. Pienet ihmiset halutaan orjuuttaa ja ulkomaiset elintasopakolaiset menevät omien edelle. Millaiset ihmiset tekevät tällaista?

    Äänestä

Kepu pettää aina ja iänaikasesti.

Äänestä
  • Nuorisosäätiökin on keskustalaistaustainen säätiö ja sieltäkin on 45 miljoonaa euroa kadonnut teille tietämättömille.

    Äänestä

http://arvostettu.com/kolme-miesta-lahestyy-elakelaispariskuntaa?fbclid=IwAR0wiPQFPtubAQ3mk2A89iIug5qIPkbhuV3q_1q9ywO4dV9uNAMED1_mFew
http://arvostettu.com/kolme-miesta-lahestyy-elakelaispariskuntaa?fbclid=IwAR0wiPQFPtubAQ3mk2A89iIug5qIPkbhuV3q_1q9ywO4dV9uNAMED1_mFew
https://external-arn2-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDv_ppZxuzZTnJj&w=540&h=282&url=https://www.shorthand.at/uploads/1549870952.2335.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQBYPxP8ivTNQYT4

Kuva kertoo loput!

Äänestä
  • Lähtikö lompakot parempaan talteen?
    Varokaa,,,;pata ei ole valttia!

    Äänestä

  • Maalaisliito oli aikaa sitten tiensä päässä kun ituniskat loppui. Kekkuli, ja nyr tämä sittilä pelotteluillaan yrittävät pelata aikaa. - Vanahalestattiolaesten arvostusta olkoon suuntaamassa nimensä. Vanaha kun aena luppoa hyvveä.

    Äänestä

  • Ministerillä ei OMISTUSTENSA, ja sukulaisten, tiimoilta ole hätäpäivää, tietenkään.
    .

    Äänestä

Keskustaa äänestetään tietenkin, vai mitä sitten? Demareitko, no niillähän on oma yhdistys riidoissa ollut, lue Lapin radion sivulta vanha uutinen, ja onko nyt ollenkaan Kemijärveltä ehdokasta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ANTI-KEPU kirjoitti:

PAHA KEPU on Suomi neidon agressiivinen SYÖPÄ! Demut antaa pian kunnon kemoterapiaa niin Suomi pelastuu! Kepu kasvain on pian historiaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu