Oletko myös sinkut palstalla silloin?
Oletko vielä sinkku vuonna 2030
21
<50
Vastaukset
- Johanonkysymys
No mistähän tuon tietäis? Oonko ees hengissä?
- Kaisanoasaa
Olen kuollut silloin.
- HauTaanJouTuu
Minä myös. Jo paljon aiemminkin.
- viinamies
Riippuu juotko tänä vuonna viinaa. Jos viina ei maistu olet sinkku vielä ensi vuonnakin.
Jos sensijaan alat juomaan viinaa ja käymään yökerhoissa, voit löytää kumppanin jo tänä vuonna.- Elättelentoivoa
Sinä olet toivon mukaan jo losauttanut maksasi ja työnnät koiranputkea silloin.
Elättelentoivoa kirjoitti:
Sinä olet toivon mukaan jo losauttanut maksasi ja työnnät koiranputkea silloin.
Niin viinamies voi olla jo hyvinkin juonut maksansa piloille tässä reilun kymmenen vuoden aikana.
- Viinamies
DarkFear kirjoitti:
Niin viinamies voi olla jo hyvinkin juonut maksansa piloille tässä reilun kymmenen vuoden aikana.
Miehen maksa kestää todella hyvin sukulainen joi paljon viinaa ja kuoli vasta 70 vuotiaana. Oli kuitenkin 3 kertaa naimisissa.
- jhgfhgjjghg
Viinamies kirjoitti:
Miehen maksa kestää todella hyvin sukulainen joi paljon viinaa ja kuoli vasta 70 vuotiaana. Oli kuitenkin 3 kertaa naimisissa.
"Hyvä". Muijat lähti siis lasten kanssa 3x, koska eivät kestäneet juoppoa miestä. Lapset traumatisoituneita ja katkeria, isästä ei jäänyt mitään hyvää muistoa. Tuskin saat itsekään tavata lapsiasi, tai he eivät halua olla missään tekemisissä. Se dokaaminen pitää perheellisenä lopettaa, ei sit enää eletä parikymppisen elämää.
- punapäänainen
Olen varmasti kuollut sinkkuna.
- vientiä.riittää
Punapäänaiset ei voi olla sinkkuja.
- PäivänPertti
En usko. En ole varmaan sinkku enää vuonna 2022.
- aisurimies-
Sinkkuelämä on todella ankeeta. Siinä masentuu hyvin äkkiä joten en onneksi ole sinkku. Olen ollut sinkkumna 2 vuotta viimeisen 20 v aikana.
- flowersreally
Vietän silloin parhaita nuoruusvuosiani, kyllähän ne sinkkuna kannattaa viettää.
- rumahcätmi
Toivottavasti mä oon jo aikaa kuollut silloin.
todennäköisesti olen...
=)- SoliterniuM1977
Toki olen. Projekti "hautaan asti yksin" on silloin hyvällä mallilla.
- helmiä_sioille
Olenko sinkku vielä silloinkin? Todennäköisesti joo. Olenko palstalla silloin vielä? En osaa sanoa. Onko Suoli 24 vielä olemassa ja onko täällä vielä liikehdintää? :D
- Ikisinkkuna
Todennäköisesti, jos vain olen hengissä? Kyvyt ei taida riittää seukkaamiseen?
- mitämietit
Mita tarkoitat kyvyillä, asioista puhumistako, vai viihdytkö liian hyvin yksin.
- Ikisinkkuna
mitämietit kirjoitti:
Mita tarkoitat kyvyillä, asioista puhumistako, vai viihdytkö liian hyvin yksin.
Ehkä viihdyn sit liian hyvin yksin? Arjen jakaminen minun tilanteessa luo omanlaiset haasteensa. Vaikea uskoa ihmettä, jollei sellainen tunnu mahdolliselta?
Minulle ei ole väliä olenko sinkkuna juuri tuolloin.
Pääasia, että olen siihen mennessä saanut viettää monia mukavia hetkiä naisen/naisten kanssa vaikka sitten fwb- suhteissa.
Mun mielestä elämässä ei ole oleellista parisuhde status vaan se, että saat elämässä sellaisia kokemuksia/ elämyksiä mitä ikinä haluatkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698