Olen 21 vuotias nainen ja sain todella jotain siistiä aikaan. Oltiin treenimieleisellä solo suunnistus reissulla samasta suunnistusseurasta ja ajattelin itsenäisesti juosta nopeasti toiseksi viimeiselle rastille ensimmäisenä koska luulin löytäneeni porsaanreiän. Saavuin rastille juosten ja huomasin että yksi mies oli löytänyt saman porsaanreiän ja oli siellä ja alkoi katsomaan minua päin hymyillen. Jäin kiinni hänen hymyyn ja kompaistuin viimeiseen puunjuureen juuri hänen vierellään ja nolosti. Todella nolosti otin häntä vahingossa hänen housun pielestä kiinni ja jäin oudosti puoliksi polvelleni lipevästi mutta kunnolla revin häntä housujen pielestä.
Kiipesin polvilleni mutta jäin siihen asentoon että olen hänen etumuksen kohdalla ja katsoin ylös. En tuntenut häntä vielä näin hyvin joten en luonut mitään hauskaa ilmettä tai automaattisesti tehnyt tilanteesta huumoristista. Vaan jotenkin oudosti vaan vilkaistiin ja vähän aikaan tuijotimme toisiamme.
Nousin sitten ylös ja käänsin pääni siihen rastiin ja olin juuri sanomassa jotain mutta juuri ennenkuin kerkesin sanomaan ensimmäisen sanani kompastumiseni jälkeen hän ottikin minun pepustani kiinni.
En sanonut mitään, vähän tuli rintaan tunteita. Kai yhdistelmä ahdistusta mutta hyvällä tavalla. Hän puristeli minua noin viiden sekunnin ajan ja en sanonut mitään. Päässäni vaan ajattelin paljon mutta en sanonut mitään.
Sitten hän vain tulikin taakseni todella lähelle ja hieman alensi minun adduja. Sitten hän otti pienen tauon ja taisi alentaa omia housujansa. Melko varma siitä itse siinä vaiheessa vain otin edessä olevastani puusta kiinni.
Sitten hän otti minusta kiinni ja alensi addujani vielä alemmas. Tiputtaen nilkkaan asti ihan ja alensi myös pikkuhousujani , tunsin hänen kalunsa törmäävän peppuni yläosaan pikaisesti ja sitten tunsin pikkuhousuni tippuvan nilkkoihin myös.
Hän laittoi itsensä minun sisälle ilman vaihtamatta sanaakaan. Minä puuta vasten, hän takanani en pystynyt lopettamaan sydämeni tykytystä. Tunsin kaiken ja rakastin tilannetta. Yritin pidätellä ähistämistäni ja kirkumistani koska en vieläkään tiennyt että en tiedä. Perjaatteessa kuulostaa tyhmältä mutta en niinkuin tiennyt tietääkö hän harrastavansa seksiä minun kanssani. Siis tietysti tyhmä juttu mutta se oli mitä päässäni oli kun emme olleet vielä vaihtaneet suullisesti asiasta mitään.
Hän veteli minua todella ihanasta takaapäin noin minuutin ajan ja sitten veti itsensä todella syvälle ja tunsin hänen purkautuvan sisälleni. Todella kovaa.
Vetelin housut ylös ja otin rastit talteen ja emme ole vieläkään edes katsonneet toisiamme. Vähän pelottavaa myös että en ole edes pillerillä ja hän siis purkautui täysin sisälleni ilman ehkäisyä.
Ensviikolla nähdään kun uudet reenit ja haluan ehdottomasti suhteen muodostuvan tästä. Vähän silti pelottaa avata keskustelu. Tää on aika arkaa ja hienovaraista meininkiä, mutta vaikka suhdetta ei tulisi silti elämäni parhain seksuaalinen kokemus.
Suunnistuksen aikana pikapanot
tyttö21312
3
1157
Vastaukset
- Anonyymi
Kuulostaa hyvältä. Jatka samaan malliin.
- Anonyymi
No siinä on rastin otto sujunut mallikaasti :)
- Anonyymi
Laivalla sai kerran eräs suunnistajaneito kahta, paljasta kullia.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.2782593Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."772443SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis512182Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj671844- 1201618
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis591544- 1341396
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin731288Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.871099Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli761089