Mun suosikkiartistit/-bändit:
Ariana Grande
Selena Gomez
Taylor Swift
Camila Cabello
Alessia Cara
Justin Bieber
Zara Larsson
Astrid S
Julia Michaels
Alan Walker
Little Mix
Cheat Codes
Fift Harmony
:)))
Suositelkaa biisejä mun lempiartistien perusteella
2
187
Vastaukset 2
Ariana Grandelta "No tears left to cry". Tästä pidän. Muuta en sitten osaa sanoa. Itse en suurtakaan osaa noista sinun mainitsemistasi artisteista kuuntele, paitsi joskus tuota mainitsemaani Ariana Granden kappaletta. Olen musiikin kuuntelijana enemmän ehkä vanhan liiton ihminen =) Tällä hetkellä kuuntelen paljon rockia ja jonkun verran heavya ja jonkun verran myös tuota countrya ja folkkia ja vanhempaa poppia kuten 1960-80 -lukujen poppi. Välillä muutakin kuten esim. 1960-70 -lukujen soulia ja funkkia.
Mää en ees tiedä kauheesti nykyajan artisteja (suomalaisia tiedän vähän enemmän kuin ulkomaalaisia). Voin ehkä laskea ne kahden käden sormilla, jotka tiedän. Adam Lambertia ja Sam Smithiä kuuntelen joskus, pidän kummastakin. Esim. Tuo Alan Walker ja Astrid S ovat minulle ihan outoja nimiä. Tiedän enemmän sitten vanhempia artisteja, sekä suomalaisia että ulkomaalaisia je heiltä kappaleita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791090
- 1041075
- 67512
- 47483
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8446Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 13430
- 42422
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391