Niin että osaatteko puhua ja kommunikoida miesten kanssa? Jos etsii sinkkunaista nettitreffeistä niin nainen ei osaa puhua eikä vastata eli ei osaa kommunikoida miehen kanssa, tuskin kenenkään kanssa. Mitä sitten teette siellä treffeissä jos ette puhu mitään koska normaali nainen kyllä puhuu ja kommonikoi miehen kanssa haluaa siis tutustua ja käydä treffeillä. Normaali nainen on ystävällinen ja kertoo vaikka jos ei kiinnosta mutta suurin osa naista ei sano mitään eli ette ole normaaleja eikä teidän kanssa voi seurustella sitten eikä kukaan halua lapsia teidän kanssa koska normaali nainen osaisi hoitaa lapsia mutta ettehän osaa edes miestä iskeä ettekä puhu mitään.
Oletteko naiset normaaleja?
Normaalia
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Naisilla ei ole tapana vastailla niille joista ei ole kiinnostunut. Voihan sieltä joku muodollinen viesti tulla, mutta tässä vaiheessa kannattaa siirtyä eteenpäin ennen kuin menee kiusalliseksi. Oma kokemukseni miehenä.
Ei ne osaa puhua edes oman kumppaninsa kanssa.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/bc7b0bb6-241e-4ac4-a8f9-2fe8471c1551
https://www.vauva.fi/keskustelu/4307058/ketju/naisen_jatkuva_mokotys_ja_mykkakoulu
Naiset ei puhu
Ei naiset osaa mitään
Naiset räplää ja tuijottaa koko ajan siihen typerään älypuhelimeensa.
Ovat niin riippuvaisia älypuhelimen ruutu tuijotuksesta, etteivät kotimatkaansa töistä kotiin taivalla, ettei älypuhelin ole nenän alla ja tuijotus valtaisia, että keskellä tietä mennä laahustavat.
Osaan räksyttää, käykö se?
Normi nainen panee jännämiesten kanssa.
Normaali nainen olisi parisuhteessa jo viimeistään 22 vuotiaana ja perhe 30 vuotiaana. Mites palstan naisilla, onko miestä ja lapsia.
Normaaalius on tylsää. Mikä on edes "normaali"?
Sanasta tulikin mieleen tämä mainio musiikkikappale:
https://youtu.be/54ByU7OqCe8
Ei naiset osaa puhua. Ex suhteessa nainen oli usein toisessa huoneessa ja harvoin halusi tehdä mitään ja puhua mistään.
Kaikkihan luulee olevansa normaaleja mutta sitten kun tutustuu paljastuu narsistisia piirteitä ja kaikkea muuta pahaa mitä ei halua siinä kumppanissa olevan.