Kepulaiset taas kähmineet

Näitä paljastuu jatkuvasti ja kansa maksaa. Tästä minä varoitin.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/7352ccd4-dac0-4080-b492-2741526f398b
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei jumalauta, eikö näille rosvoille löydy mistään lakia ?

Äänestä

Olipa hyvä että varoitit mitäs nyt sitten pitäisi tehdä? Vai taiatki olla pelkkä katsomosta huutelija. Saako silti äänestää keskustalaisia vai koskiko se varoitus demareita ja ay-sutki rinnettä alas vierien köh,köh. Kyllä oli hyvä että varoitit. En uskalla mennä ulos enää. KIITOS.

Äänestä

ÄÄNESTÄKÄÄ KULMUNIA niin kepulaiset pääsevät kähmimään lisää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jahvis-moelanen kirjoitti:

Näitä paljastuu jatkuvasti ja kansa maksaa. Tästä minä varoitin.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/7352ccd4-dac0-4080-b492-2741526f398b

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu