Mitä tekisit tällaisen miehen kanssa? (Hentai)

Anonyymi

Miten suhtautuisit, jos saisit tietää, että tapailemasi muuten mukava mies on pitkään katsellut piirrettyjä seksuaalisia kuvia (hentai) pikkutytöistä ja ylikurvikkaista lapsenkasvoisista teineistä? Oikeaa kuvaa/videota lapsista mies ei pystyisi katsomaan, koska tuntisi siitä liikaa syyllisyyttä. Mies on kiinnostunut myös aikuisista naisista.

Pystyisitkö jatkamaan tapailua, jos mies on muuten mukava ja hänen seurassaan on hyvä olla? Jos et, voisitko pysyä edes kaverina? Vai etkö pitäisi enää mitään yhteyttä?

7

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse katson pornoa ihan oikeilla näyttelijöillä varustettuna. Kohtuus kaikessa, mutta parempi vaikka runkata, kuin eturauhassyöpää sairastaa.

      Joskus myös katsonut animea nuorempana, se nyt ei mitenkään liity hentai paskaan, enemmänkin voisi verrainnollistaa fantasia/draamaksi.

      Mutta hentai on yleensä säälittäville hikikomori/otaku heeboille. En edes haluaisi tietää, jonkun säälittävästä piirretty runkkauksesta. Kuulostaa jo kamalalta.

      T: Hetero mies

      • Anonyymi

        Kiitos vastauksesta. Tämä mies katsoo myös animea ja väittää, että juonen takia, mutta suuressa osassa siinä mitä hän katsoo, teinityttöjä seksualisoidaan voimakkaasti. Kasvoista tehdään todella lapsekkaan näköisiä, käyttäytyvät myös hyvin pikkutyttömäisesti samalla kun heidän on laitettu poseeraamaan miesten silmille. Tiettyjä kehonosia korostetaan, vaikkei se liittyisi juoneen mitenkään.

        Aluksi ajattelin, että ehkä siellä Japanissa on vain erilainen kulttuuri/huumorintaju, mutta sitten kun selvisi tämä miehen toinenkin mielenkiinnonkohde, en enää tiedä mitä ajatella hänen animen katselusta.

        ap.


      • Anonyymi

        Lisään, että mies katsoo myös oikeaa pornoa, mutta ei onneksi l-sellaista.

        ap.


    • Anonyymi

      Onko kellään muulla mielipiteitä?

    • Anonyymi

      Mielipiteitä?

    • Anonyymi

      Olen sitä mieltä, että tämä ei ole oikea paikka kerjätä hyväksyntää pedofiilisille taipumuksille, toisaalta mikään ei ole enkä voi kuvitella vastenmielisempää kuin ne miehet, jotka esiintyy lapsina netissä keskustellakseen heidän seksuaalisuudestaan ja luodakseen fantasioita aiheeseen liittyen. Ilmiöstä puhui poliisi televisiossa tässä taannoin

      • Anonyymi

        Harva pedofiilisesti taipunut varmaan tuollaista tekeekään, vain ne jotka ovat muutenkin pahoja. Tuollaista ihmistä en tapailisi hetkeäkään, mutta tuollainen toiminta ei ollut tämän keskustelun aihe.

        Kiinnostaisi tietää: mitä tekisit, jos tapailemasi mies katsoisi sen tavallisen aikuispornon lisäksi loliconia eli siis (ainakin tässä tapauksessa) tarkemmin sanottuna piirrettyä lap**por***? Iljettää edes kirjoittaa tuota sanaa. Luin jostain, että esim. Ruotsissa olisi piirroksetkin kielletty(?).

        Minua myös häiritsee perus animen tapa seksualisoida pikkutyttöjä, ja ihmetyttää miten se on silti niin laajalle levinnyt ilmiö! Jos joku katsoo paljon sellaista animea, niin voiko lasten seksualisoiminen muuttua hänen mielestään jotenkin normaaliksi? Tai alkaako hän pitää oikeita ikäisiään aikuisia naisia liian vanhoina tai muuten kelvottomina verrattuna katsomaansa animeen/hentaihin/loliconiin? Luottaisitteko tällaisen miehen vakuutteluihin siitä, että sinä, ikäisensä, olet riittävä hänelle?

        ap.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      91
      2670
    2. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      205
      1695
    3. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      116
      1610
    4. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      41
      1481
    5. Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla

      Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v
      Ikävä
      64
      1242
    6. Juhannusterveiset kaivatulle

      Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻
      Ikävä
      76
      1025
    7. Kaupunki osti Absin

      Nyt vaan yrittäjiä kaivataan
      Haapavesi
      56
      989
    8. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      79
      934
    9. Sä oot kyllä

      Aika erikoinen nainen
      Ikävä
      45
      877
    10. Millaistakohan

      Sun kanssa suhde olisi?
      Ikävä
      62
      849
    Aihe