Hei! Alkoi Love Island ja siinä kysyttiin suurimmalta osalta millaisen miehen haluaa. No pitkän suurin osa! Itse varmaa olen vielä pitempi ku noi miehet. Eikä mitää säpinää naistenkaa ne ei edes kiinnostu. Helvetti ottaa päähän!.
Love island?
22
91
Vastaukset
- Anonyymi
Ei siitä pituudesta ole mitään hyötyä, jos hissi ei nouse vintille asti.
- Anonyymi
No joo. Hyvä jos jotain rumaa ja läskiä saa, joo ei kiitos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No joo. Hyvä jos jotain rumaa ja läskiä saa, joo ei kiitos.
No kuule kun minä olen ruma läski mutta ei mulle siltikään kelpais pitkä mutta tyhmä mies.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No joo. Hyvä jos jotain rumaa ja läskiä saa, joo ei kiitos.
Osoitit just ettei hissi nouse vintille asti.
Ihminen, joka katsoo tuollaisia ohjelmia, voi saada parhaimmillaankin tyhmän ihmisen.
Voi se tyhmäkin olla nätti. Kunnes avaa suunsa.- Anonyymi
Niillä naisilla ei ole mitään käsitystä rakkaudesta. Lehdistä voi lukea että huonosti meni aikaisemmin niillä muilla jotka oli ohjelmassa. Naisille ulkonäkö merkkkaa ja siksi ovat vaan patjoja miehille.
- Anonyymi
Tottakait noin nuorille on, se ulkonäkö tärkeä, mutta kun ikää ja elämänkokemusta tulee niin kummasti alkaa, se sisäinen kauneus korostua toisessa.
- Anonyymi
Ei mene ihan noinkaan tuo asia, kuten "elämänkokemus tuo tyhmyyden, ei viisautta lainkaan", voi myös pitää paikkansa joidenkin ihmisten kohdalla.
Jos luulet olevasi viisas, olet tyhmä, koska et ymmärrä omaa typeryyttäsi. - Anonyymi
Siellä on pellkkiä kakaroita joilla ei ole mitään hajua miten toisen kanssa ollaan. Just sitä kokemusta ei ole ja sitten ne eroo kymmenenn kertaa ja vänkäävät ett sussa onse vika kun et ole täydellinen. Eivät noin nuoret osaa ottaa huomioon eivätkä sopeudu siihen että pitää opetella millainen luonne toisella on. Pitää hyväksyä ettei toinen ole aina samaa mieltä asioista ja usein siihen se homma kuseekin kun eivät hyväksy ja se toinen ei tee kuten itse tekisi jotkut asiat.
- Anonyymi
Mutta niin tuo Selviytyjät sarjakin alkaa kohta, tämä on kyllä aika mielenkiintoinen, jotain Lössö Island -sarjaa en ole katsonut varmaan kuin yhden kerran jonkun jakson.
Viime vuodella oli erittäin hyvä kilpailija ja yleisönkin suosikki tuo Virpi Catcat-duosta.... mutta niin selviytyjistä saisi jännittävämmän ja paremman jos olisi aivan pellosta poimittuja sukurikas-pankkiireja ja sellaisia selviytymässä ja sekatyömiehiä sun muita mukana kilpailemassa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tottakait noin nuorille on, se ulkonäkö tärkeä, mutta kun ikää ja elämänkokemusta tulee niin kummasti alkaa, se sisäinen kauneus korostua toisessa.
Just. Samaa rataa jatkuu 50 ikäisenäkin vielä.
- Anonyymi
No ei naiset musta kiinnostu vaikka pitkä olen. Olen masentunu ja pettyny.
- Anonyymi
Onko Love Island osallistujat hyväkin läpileikkaus siitä mitä naiselta ja parisuhteelta haluat?
- Anonyymi
"Hei! Alkoi Love Island ja siinä kysyttiin suurimmalta osalta millaisen miehen haluaa. No pitkän suurin osa! Itse varmaa olen vielä pitempi ku noi miehet. Eikä mitää säpinää naistenkaa ne ei edes kiinnostu. Helvetti ottaa päähän!."
Anteeksi että nauran, mutta niin koomisen lapsellinen olet! :D Taidatkin olla vielä varsin keskenkasvuinen? Toivottavasti, sillä jos olet jo aikuisen kirjoissa on se jo huolestuttavampaa...- Anonyymi
Allu on pitkien miesten sanansaattaja. Lyhyemmillä hissi nousee ylös asti aina.
- Anonyymi
EN oo mikää ALlu, ja heido vaan aloittajalle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
EN oo mikää ALlu, ja heido vaan aloittajalle.
Siis sanot itsellesi "heido"?
SINÄ ITSE OLET TÄMÄN KOKO KETJUN ALOITTAJA!
Mites **tussa joku on niin tyhmä, että ei tajua mitä " aloittaja" tarkoittaa näissä nettikeskusteluissa.
- Anonyymi
Antaa olla kaikki naiset.
Jos tuo on jokin tosi-tv-ohjelma, niin ehdottomasti kannattaa uskoa, että ihmiset siellä edustavat suomalaisia .
Jos ajattelee, että kun joku sanoo pitävänsä pitkistä miehistä, se tarkoittaa , että kaikki pitävät millaisista tahansa pitkistä ihmisistä, on ehkä syytä korjata tuota ajatusta.
Minä pidän paljon ruskeista silmistä miehellä. En silti valitse kumppania silmien värin vuoksi, kaikki ruskeasilmäiset eivät siis ole haluan-tuon-listallani.- Anonyymi
No joo mutta oon aina luullut, että naisia kiinnostais pitkä mies, mutta ei kyllä ollenkaan.
Ns. tositeevee-ohjelmiin ei tulla, vaan sinne valitaan.
Valitaan niitä, joilta jo edeltä käsin on odotettavissa, että aiheuttavat levottomuutta ja katsojien päivittellyä. Silloin ohjelmakin saa eniten katsojia ja ohjelmantekijät eniten rahaa.- Anonyymi
No voi kauhistus mitä paskaa joku on kirjoitellut tännekin sivustolle saisi painua hevon kuuseen joka on avannut tämän keskustelun iha ku joku 1vuotias
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683179
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)753067Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.682932On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle662611Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli442122- 601677
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181649Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,251647- 351635
- 591566