En juo koskaan ja siksi kropassani on parempi hypertrofia kuin teillä jotka juotte ja elimistönne on jatkuvassa myrkytystilassa. Nauran sille väsyneelle ja myrkytyksen täyttämälle olemuksellenne.
En juo koskaan
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No kylläpä onkin hieno sana...
On on, eikä hypertrofia ole edes mikään positiivinen asia.
Eipä näyttäisi olevan :)
Et siis juo edes vettä.😉
Terv. absolutisti
Veikkaan että minulla on tänään hauskempaa, huomenna voi asia olla toisinpäin mutta ei kanneta siitä vielä murheita.
Elämäntehtäväni ei ole olla esimerkillinen ihminen sitä lyhyttä aikaa jonka täällä maan päällä vietämme. Ei se parhaassa tapauksessa tuleva 10 - 20 lisävuotta ole niin must juttu. Must juttu on se 60 ensimmäistä hauskaa ja antoisaa vuotta, tuon yli menevä on jo v varmasti pelkkää plussaa. Mieti, jos olisi vaikka rakastellut 200 naisen kanssa ensimmäisen 40 vuoden aikana niin mitä uutta se rakastelu antaisi se viimeisen 30 vuoden aikana...ai niin, varmaan impotenssiongelmat:)
AsianVierestä
0nko aloittajalla naisia/kavereita? Eikö. No miksei. Hirn.
mene äkkiä sairaalaan ettei noutaja tule ja siellä kroppasi ja elimistösi nesteytetään joisit edes vettä tai piimää maitoa mehua kahvia teetä niin koita hyvä ihminen jotain juoda
ja sairaalassa autetaan sinua ja hoidetaan mielenterveys ongelmasi eli naurat kun muut juo vettä ja myrkyttää itsensä olet vakavasti sairas