Kiitos Kristiina Mäkelä

Anonyymi

Onnittelut siitä, että ilahdutat meitä pääsemällä finaaliin. Se ei ollut helppo juttu. Kuinkahan moni suomalainen urheilija on Dohan kisoissa päässyt finaaliin. Sinä olit yksi. Ehkä paremmalla onnella sijoitus olisi voinut olla parempi, mutta hyvä näinkin.
Ei muuta, kuin tsemppiä olympialaisiin valmistautumiseen! Tuota taas iloa meille penkkiurheilijoille.
Terveisin
suomisimo

2

690

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      – En saanut juoksuani pysymään kasassa, ja silloin peli on pelattu jo ennen lankkua. Kaikki virheet tuli tehtyä. Uskoa oli loppuun saakka, ja vielä verryttelyssä tuntui kuin olisin palautunut karsinnasta.

      – Kun annat jollekin asialle kaikkesi ja epäonnistut, niin se sattuu syvältä. Mietin, saanko vielä uuden mahdollisuuden lajissa, jossa saa vain kaksi mahdollisuutta vuodessa, Mäkelä, 26, sanoi kyyneltensä keskeltä.

    • Anonyymi

      Finaalin viimeinen,kuten odottaa sopi,luuseri.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      21
      10815
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      40
      8057
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      123
      5201
    4. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3528
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      110
      3526
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      30
      3483
    7. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      61
      3370
    8. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3137
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      51
      2450
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      34
      1956
    Aihe