En nyt puhu tässä alfa-uroiden puolesta, vaan meidän b-miesten puolesta, jotka saavat pyöriä deittifoorumeilla vaikka 10 vuotta, jona aikana he eivät saa edes 3:lta naiselta vastausta.
Voin kertoa, että sellainen turhauttaa miehiä kuin miehiä sen verran, että he alkavat helposti luulemaan, että heissä on jokin vialla.
Kun tämä feministinen parisuhdekuttuuri suosii sinkkuuta ja sinkkuja... Naiset haluavat olla sinkkuja, mutta samalla täytyy löytää aina se unelmien prinssi, jonka vaatimuslista on suoraan kopioitu Cosmopolittanista.
Tällainen aikaansaa sitten tuon Laasasen Henrynkin monesti kuvaileman epätasa-arvon parisuhdemarkkinoille, joissa suurin osa miehistä tulee jäämään ilman naisia.
Mutta naisilla... Heillä tulee aina olemaan valinnanvaraa, että kenet he kelpuuttavat parittelukumppanikseen. Mutta suurin osa naisistakin tulee jäämään ikisinkuiksi, koska COSMONAUTTI naisten miesmaku on suoraan Cosmopolitan lehdestä ja tällaisia menestyviä alfa-uroita ei löydy kuin Hollywood elokuvista. Joten sitten surkutellaan, että kaikki miehet on sikoja ja sekä miehet, että naiset jäävät yksin.
Tämä on valitettava totuus nykyajan deittailukulttuurista länsimaalaisessa rapistuvan moraalin yhteiskunnassamme.
Käynnissä on sukupuoltenvälinen sota miesten ja naisten välillä, jossa feminismi on eliitin ase sortaa miesten ja naisten välinen tasa-arvo ja siinä siinä he ovat onnistuneet pirullisen hyvin tähän mennessä, ellemme me tee tähän muutosta.
Käynnissä on sukupuolten välinen sota
2
55
Vastaukset
- Anonyymi
Pääset helpommalla kun annat olla etkä etsi naista. Kyllä ne sitten iskee kiinni kun niille sopii.
Eri foorumeille haun laitto ei hyvä, ei saa liian epätoivoisesti hakea siitä ei tule mitään muuta kun paha mieli. Armahda itsesi. Sukupuolien sota on nykyaikainen, ja johtuu uudesta ideologiasta ja ympäristön huomattavasta muutoksesta, mutta biologisesti katsoen se on erehdys.
Menneenä aikana suurin osa miehistä jäi ilman seksiä, eikä syynä ollut sukupuolien sota, vaan evoluution mukanaan tuoma parinvalinnan mekanismi, naisten kranttuus. Kivikaudella mies saattoi raskaaksi keskimäärin 17 naista. Valtaosa miehistä jäi ilman seksiä. Voidaan laskea säilyneiden kromosomien ja mitokondrioiden mies- ja naislinjoista.
Nykyinen kulttuuri, joka suosii yksiavioisuuttta, on nostanut seksiä saaneitten miesten määrän lähes naisten tasolle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku305053Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova671940HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a1131827Erään T miehen viimeinen aloitus tänne
Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel291724- 1111690
Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa
Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p235974- 71911
Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen
Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.44887Leikitään tavuleikkiä
Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen54833- 53792