Ihan kamala paikka,mietin josko poistas ittensä sieltä ku naiset ei koskaan vastaa mulle?
Muita jotka käyttöö Hot or not palvelua
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Minä käytän mut tinderin kautta pääsee näkemään paremmin kun hot or notissa suomimiehellä ei ole arvoa kun naiset himoitsee ulkomaalaisia miehiä.
- Anonyymi
Juu sen olen huomannut. Ei viesteihin vastata vaikka kehuu naista kauniiksi, ei ymmärrä.
- Anonyymi
Aika urpoa touhua, jos luulee jollain kehumisella saavansa naisilta vastauksia. Kehumisella miehet hakee vain pesää. Vähän itsevarmempi asenne, ja kerrot itsestäsi etkä urpona piipitä että nyyh nyyh kun sä oot niin kaunis, ettet varmaan mulle ees vastaa.
- Anonyymi
Mitä olen huomannu täs ku naistenkaa deittaillu ja ei oikein mitään, ei pääse edes tutustumaan naiseen ku eivät vastaa sun muuta.
- Anonyymi
Niin turhaa ajankulua,mutku elämäs vain töitä ja yksin nii ei muutakaa ku kaipais haleja sun muuta.
- Anonyymi
Aina toki voi miettiä maksullista naista.
- Anonyymi
Joo muttakun siinäkään ei aina ole järkeä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset24517316Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"17812323Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El556091Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään684930MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny194910Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.264032Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843615Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja133545Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1393076S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.3191737