MAT pitää paikkaansa poikkeuksetta!

https://www.iltalehti.fi/linnan-juhlat-2019/a/5132f249-adfd-4f6c-a412-18867e665dd1

Mies on mm-kultajoukkueen kapteeni ja chad-lite ja siksi saanut kauniin naisen, sama mies mäkkärin kassalla joutuisi tyytymään rumaan ja läskiin naiseen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No ihan sopusuhtainen pari. Vois olla äijä ihan yhtähyvin vaikka se mäkkärin kassakin...

Otappa uus.....ei toimi!

Äänestä

Komea mies saa kauniin naisen panokumppaniksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/linnan-juhlat-2019/a/5132f249-adfd-4f6c-a412-18867e665dd1

Mies on mm-kultajoukkueen kapteeni ja chad-lite ja siksi saanut kauniin naisen, sama mies mäkkärin kassalla joutuisi tyytymään rumaan ja läskiin naiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu