...mainostetaan koko ajan? Ei vaan jaksa katsoa eikä kuunnella. Laittakaa ukoillekin jotain vagisania välillä tai mainos miesten peräpukamaöljystä ihan tasa-arvon nimissä. Tai edes miesvaseliinia nenänpäähän! Nyt riittää. Miksei joulunaikaa rauhoiteta tästä? Ihan turhaa nimittäin ei aio ostaa.
Miksi naisten hanurivoiteita...
16
91
Vastaukset
Niissä mainoksissa kauniit naiset hinkkaavat itseään. Ei valittamista.
- Anonyymi
Ei niissä sentään sitä näytetä. Ite kattelet muita ”mainoksia”. Se muija apteekissa mitään hinkkaa vaan virnuilee niin kuin jotain herkkua olis ostamassa, mikä on täysin käsittämätöntä. Naisten intiimituotteita el saisi mainostaa.
Mua ärsyttää se "emätinpuikot emättimeen"
Niinku mihin muuallekkaan? Korvaan vai?Thymallus kirjoitti:
Auttaisko se niin?
Jaa-a, onneks siinä mainoksessa niin avuliaasti kerrotaan mihin niitä emätinpuikkoja kuuluu laittaa,
m.wurst kirjoitti:
Jaa-a, onneks siinä mainoksessa niin avuliaasti kerrotaan mihin niitä emätinpuikkoja kuuluu laittaa,
"peräpuikot perseeseen, nyt apteekista"
- Anonyymi
Kaikki eivät välttämättä tiedä. Esimerkiksi aloitusviestissä vagisan taidetaan luokitella hanurivoiteeksi.
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki eivät välttämättä tiedä. Esimerkiksi aloitusviestissä vagisan taidetaan luokitella hanurivoiteeksi.
En usko et aloituksen luokittelu on kovinkaan vakavamielinen, vaan lähinnä suuntaa antava..
- Anonyymi
Juuri näin. Ei nainen niin idiootti ole.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki eivät välttämättä tiedä. Esimerkiksi aloitusviestissä vagisan taidetaan luokitella hanurivoiteeksi.
Läheltä liippaa joka tapauksessa.
- Anonyymi
m.wurst kirjoitti:
En usko et aloituksen luokittelu on kovinkaan vakavamielinen, vaan lähinnä suuntaa antava..
Nimenomaan suuntaa antava kun sitä jankutusta ei jaksa toistaa, se sanotaan mainoksessa tarpeeksi monta kertaa, että minne se runtataan!
- Anonyymi
m.wurst kirjoitti:
"peräpuikot perseeseen, nyt apteekista"
Munavoide muniin.
Huomasin tuossa radiota kuunnellessani, että tasa-arvo edistyy tälläkin rintamalla. Se kaalimato-firma mainosti jotain dildoja miehillekin.
Joko niitä keinopilluja mainostetaan, onko kukaan kuullu?
Siis jollain ihan peruskanavalla? Suomipoppia tulee enimmäkseen pidettyä autossa päällä.- Anonyymi
Naiset tietävät kyllä nämä asiat, joten miehillekö nämä mainokset ovat? Naiset inhoavat näitä.
- Anonyymi
Tampaksien ja kuukautissiteiden mainostaminen näyttämällä naisen takapuolta valkeissa farkuissa on kuluttajan aliarviomista ja harjaanjohtamista. Kyllä ne vuotaa läpi.
Totta...Jostain syystä naisten genitaalivälineitä ja tuotteita on kovalla vimmalla alettu ajamaan ja mainostamaan. Joka toinen mainos pian pitää sisällään jonkin kyrvän pötkylän mainoksen.. Jostain syystä tekopilluja ei ole katsottu soveliaaksi mainostaa tv:ssä.. Ilmeisesti naisen seksilelu on jollain tapaa hyväksytympää/soveliaampaa mainostettavaa.
Todennäköisesti naiset nousisivat barrikadeille mikäli miesten leluja alettais mainostaa tv:ssä.
Mielestäni kyrvän pötkylöiden mainostaminen tv:ssä on aivan yhtä naurettavaa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361260
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34801Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46587- 14570
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä25531Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad25528Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott29516- 23476
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver14471Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .14462