Keskusteletko mielummin miesten vai naisten kanssa palstalla? Oletko mies vai nainen?
Sukupuolella väliä
25
132
Vastaukset
Keskustelen mieluiten naisten kanssa esimerkiksi Helmiina ja Elisakettu. Olen mies, joka keskustelee myös joittenkin miesten kanssa kuten Disse mielellään.
- Anonyymi
Helmiinako nainen? Yllättävää. Hyvin miesmäinen käytökseltään ..
N34 Anonyymi kirjoitti:
Helmiinako nainen? Yllättävää. Hyvin miesmäinen käytökseltään ..
N34On se Helmiina yksi kahden lapsen äiti. Työt kariutui terveydellisiin esteisiin ja meni työpaikka alta. Sen jälkeen kirjoitteli vaikka mitä monella nimimerkillä. Joskus oli miehen kuva jopa nickissään. Jos en olisi tuntenut vuosien kokemuksella niin olisin luullut, että hänen miehensä alkoi kirjoittelemaan hänen puolestaan. Rikkoo tätä nykyä rajojaan kirjoittajana.
- Anonyymi
P.Dinosaurus kirjoitti:
On se Helmiina yksi kahden lapsen äiti. Työt kariutui terveydellisiin esteisiin ja meni työpaikka alta. Sen jälkeen kirjoitteli vaikka mitä monella nimimerkillä. Joskus oli miehen kuva jopa nickissään. Jos en olisi tuntenut vuosien kokemuksella niin olisin luullut, että hänen miehensä alkoi kirjoittelemaan hänen puolestaan. Rikkoo tätä nykyä rajojaan kirjoittajana.
Mielenterveys reistaa hällä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Helmiinako nainen? Yllättävää. Hyvin miesmäinen käytökseltään ..
N34helmi on viriri patologinen valehtelija ja transgender, tiedoksi.
Anonyymi kirjoitti:
Mielenterveys reistaa hällä?
Ei mielenterveys reistaa vaan lihakset. Jalat eivät kestäneet siivojana oloa, vaikka oli juuri kouluttanut sellaiseksi. Kertokoot itse vaivoistaan, jos haluaa niin kuin on täällä kertonut. Minä en niistä fyysisistä vaivoista ole oikein sovi toistamaan. Sitä paitsi ne ovat hänen asioitaan.
- Anonyymi
Nyt tajuan mies-nainen roolileikin.
N34 P.Dinosaurus kirjoitti:
Ei mielenterveys reistaa vaan lihakset. Jalat eivät kestäneet siivojana oloa, vaikka oli juuri kouluttanut sellaiseksi. Kertokoot itse vaivoistaan, jos haluaa niin kuin on täällä kertonut. Minä en niistä fyysisistä vaivoista ole oikein sovi toistamaan. Sitä paitsi ne ovat hänen asioitaan.
Ei ole kohteliasta kertoa toisten asioista, olkoonkin sitten avautunut palstalla itse.
Partakaweri kirjoitti:
Ei ole kohteliasta kertoa toisten asioista, olkoonkin sitten avautunut palstalla itse.
Ei tuo protestia tähän ole laittanut vaan kirjoittelee tuolla perässä "viriviri" nimimerkillä täysissä hengen ja sielun voimissa. Itse on kertonut täällä itsestään julkisesti ja tavallaan puolustin mainetta, kun alettiin epäillä, että päästä heittää.
- Anonyymi
Nainen olen.
Ei ole mitään väliä, koska en "tunne" täällä ketään. Hällä väliä..;)
- Anonyymi
olen nainen : mieluummin naisten kanssa keskustelisin....
- Anonyymi
Olen humanoidi ja mielelläni keskustelen vain yhden henkilön kanssa.
- Anonyymi
hyvin aloitettu
- Anonyymi
Muu.......................
- Anonyymi
Vain ihmisten kanssa. Mielellään fiksujen, mutta " kaikki" periaatteessa käy.
- Anonyymi
Sukupuolella ei ole täällä väliä, eihän kenenkään sukupuolta täällä voi edes varmasti tietää. Etsin pikemminkin mielenkiintoisia keskusteluaiheita ja ketjuja. Olen siis mies.
Eipä sukupuolella ole väliä. Mutta keskusteluissa usein syvällisemmät tulee käytyä vaan naisten kanssa, jotenkin tunnen oloni orvoksi täällä miehenä, vaikka toisaalta on täällä avoimenoloisia miehiäkin.....
Keskusteleeko joku sukuelimille vai ihmisille? Vastaukseni keskustelen ihmisille.
Disse kirjoitti:
Say hello, to my litt... I meen my fried! Eh....🤣☝️
Are you so little and cute? Yes you are!!! Yes you areeee....
😚
- Anonyymi
Täällä ei voi keskustella kuin parin ihmisen kanssa, loput yhdentekeviä ulisijoita tai incellejä. Heihin en energiaani tuhlaa.
Keskustelukumppanin sukupuolela ei ole mitään merkitystä minulle, vain sillä on merkitystä että pystyy järkevään keskusteluun, pään sisältö on kunnossa ja pysytään asialinjalla. Sitähän täältä saa hakea.
Nainen
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513