lihaksien ja eritteiden syömisestä.
Coronavirus = Carnivorous
Koronavirus on seuraus eläinten
Anonyymi
1
127
Vastaukset
- Anonyymi
Pitääkö sitä oikeasti mennä johonkin Esim: Kiinaan ja syödä kaikenmaailman eksoottisia eläimiä tai vaikka vain koiran tai kissan, apinan Jne lihaa.
Silloin kun se lintuinfulenssa epidemia jylläsi tiedettiin, että lähti Turkista ja siellä kun kanat tapetaan, päät annetaan kakaroille leikkikaluksi(jalkapalloiksi)
Ihmiset ovatkin tuleet ihan kummallisiksi kun pitää saada kaikenmaailman Skorpioneita Yms, suuhunsa, vaikka kuinka tiedetään, että tautiahan ne tietää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1743032Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2982696Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751768Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e501667Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?391541- 1221316
- 1051229
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141184Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3831167Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041073