Mieshuoran naisasiakkaat

14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Toisin sanoen naiset haluaa tulla hakatuiksi. Piiskaaminen on pahoinpitelyä eli väkivaltaa. Naiset haluaa jännämiehii aina.

Äänestä
  • Piiskaaminen ja hakkaaminen ovat kaksi eri asiaa. Ei kukaan nakkarijonossa piiskaa toista.

    Äänestä

  • Vastaavaa yllätysseksiä näyttää saavan vanhuksetkin pyytämättä pyykkituvassa! Kaisaniemen puisto iltahämärässä on myös takuupaikka.

    Äänestä

Noh minä en halua.

Äänestä

"Juhani ei ole halpa. Puoli tuntia maksaa 150 euroa, puoli vuorokautta 1 000 euroa."

Mies kehuu, ettei tällä rikastumaan pääse. Kyllä noilla hinnoilla pääsee rikastumaan vai onkohan totuus se, ettei ole asiakkaita.
Jos nainen tarjoaisi vastaavia palveluita, niin asiakkaita olisi jonoksi asti ja päivässä tienaisi 2000€, kun päivässä on kaksi puolta vuorokautta yöltä varmaan 1000€ eli 3000€ vuorokaudessa.

Äänestä
  • Kannattaisko lukea se juttu, niin selviää minkä verran esim. viikosa saattaa asiakkaita olla..

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kannattaisko lukea se juttu, niin selviää minkä verran esim. viikosa saattaa asiakkaita olla..

    Väärä juttu.

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Väärä juttu.

    No niin näkyy olevankin. Jollain ätmillä on ollut vilkas aamu ja on ollut niin kiihottuneessa tilassa jännien juttujen runsaudesta johtuen, että on kopsannut väärän linkin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No niin näkyy olevankin. Jollain ätmillä on ollut vilkas aamu ja on ollut niin kiihottuneessa tilassa jännien juttujen runsaudesta johtuen, että on kopsannut väärän linkin.

    https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/256ed44d-c80d-446c-8054-c215eb108574

    Kiinalaisia naisia ei saa vältellä varotoimen piteenä korona viruksen tartunnan välttääksen, koska siitä on tehty rasistinen asia.
    Olet rasisti, jos välttelet Kiinalaisa ja Aasialaisia tai katsot heitä epäillen.
    Pitää siis mennä Aasialaisten läheisyyteen, ettei tulisi rasistin leimaa, vaikka nämä pärskisivät ja yskisivät.

    No eikö se ole sitten rasismia, kun viranomaiset laittavat kiinalais turistin eristykeen mahdollisen virus epäilyn takia.
    No, sitten kun tämä virus epidemia menee ohi, niin sitten kukaan ei voi sanoa, että olet naisten ahdistelija, kun silloin voikin lähennellä ja kosketella kaikkia aasialaisia naisia kadulla, eikä näillä rasismista syyttävillä ole mitään sanomista, että tuollainen käytös on naisen ahdistelua ja rasistista.

    t. Ätmi toteaa

    Äänestä

Katopas, osaa ne miehetkin huorata!

Äänestä

Vanha ja ryppyinen mies jenkkakahvoilla.

1Äänestä
  • Se seksipalveluita tarjoava mies oli lisäksi karvainen eikä niin atleettinen.

    Äänestä

Olen ollut mieshoro. Kysyntää oli vaikka kuinka paljon.

Äänestä

Ja tällainen romanttinen mies on aina yksin kun rakastelu ei naisille enää kelpaa. Oudoksi on maailma mennyt mutta kai nämä on niitä lopun ajan merkkejä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

haluavat tulla piiskatuiksi

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1750a2ab-c222-4c6c-8c37-909311eef357

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu