Ymmärsin juuri etten osaa mitään

Tämä järkyttävä havainto ei tullut NASAn satelliiteista, eikä filosofian ristiin peilailluista historioista.

Tämä vain... tuli.

Järkyttävää

(reps)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Olen vittu aivan täysi nolla.

Nobo

(reps)

Äänestä
  • Aloittaja

    Jep

    Funeau ei ole talentti.

    Funeau on ihan tavis.

    (Voihan vittu)

    (hirn)

    Äänestä

  • Et ole mikään täysi nolla.
    Tiesitkö rintamaidosta saa lapsi myös tarvittavia hormoneja. Nyt minä tiedän kun perehdyin enemmän.

    Äänestä

Mä voisin olla sun poikaystävä

Äänestä

Parhaat asiat .......... tulevat. Yksinkertaisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Funeau kirjoitti:

Tämä järkyttävä havainto ei tullut NASAn satelliiteista, eikä filosofian ristiin peilailluista historioista.

Tämä vain... tuli.

Järkyttävää

(reps)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu