Kärnä ei nauti

Äänestäjien luottamusta enää. Erotettava.
13170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Vishiin net peniskuvat ( pieni sukunjatkimisvempain ) kuvastavat muoniolaistenkin arvomaailmaa ja aluheen keskeisten ongelmien ratkaisemista?

Äänestä

Ei eroteta,eihän muonion valtuutettujakaan eroteta vaikkei nauti enää äänestäjien luottamusta.höpö höpöpuhetta.

Äänestä

Eihän koko kepulaisilla ole kansan luottamusta /mantaattia,silti istuvat hallituksessa ja minisereinä. SDP ja rinne kommari on kaiken vääryyden takana.

Äänestä

Ei kannata erottaa, kyllä tuo koomikko pitää vielä olla julkisuudessa, etteivät jutut lopu. Stand-uppia ja ihan ilmaiseksi. No, ei ilmaiseksi, saahan se kohtuu suurta palkkiota eduskunnasta ja mehän meksamme sen taksiajelut ym matkustelut.

Tulee ne seuraavat vaalit, sitten ei enää äänestetä. Minä en ainakaan anna ääntäni!

Äänestä
  • Kyllä sitä äänestää vielä vanhat kunnanvaltuuston ämmät jokka sueä istuu . Se on hejän panokaravaani. Muuten äänet jää vähiin.

    Äänestä

Se on hänen yksityisasia. Antaahan se kuvan itsestään mitä miehiä on ja ei jatkoon minun äänellä.

Äänestä

Kepu,(lainen) pettää aina

Äänestä
  • No no äläpäs nyt.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No no äläpäs nyt.

    Onko kalu Kärnää näkynyt? Täällä kaipailee 72 v mumneli. Viime kerrasta jo nuutama viikko. Alkaa röökit umpeutua.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko kalu Kärnää näkynyt? Täällä kaipailee 72 v mumneli. Viime kerrasta jo nuutama viikko. Alkaa röökit umpeutua.

    Kummat Röökit vai röörit ?

    Äänestä

ei jatkoon

Äänestä

Vitsaus lappilaiselle asioitten hoitamiselle. Pettäjä muistetaan.Pelle.

Äänestä

Kyllä on huumorintajutonta väkeä näillä seuduilla. Kannattaisi tutkia vähän itseään minkälainen puhas pulmunen on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Äänestäjien luottamusta enää. Erotettava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu