Mä tarjoon viinat jos saadaan kunnon yli 10 hengen bileet aikaiseksi?
Hei pidetäänkö bileet
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Onko nämä jotkut bakkanaalit? En osallistu.
Anti-Korona -bileet eli on tarjolla biljardipöytä (ei koronaa), ja juomana mahtamat myrkyt kuin ammoniakki ja suolahappo etanoli = salmiakkikossu, korillisia.
Alkoholittomille olisi tarjolla kuumaa minttuteetä mentholilla.
... tietystikin nikotiini myös näin virusta torjuessa, kumma jos ei kuole jo se virus...
Juu raitis mies lähtee bileistä sitten sokeana, ei näe enää naista sen jälkeen.
Onko siellä naisiakin?
Etkös sinä ollut miehiin päin?
Mielensä saa aina muuttaa mieskin.
Kiitos treffikutsusta, mutta olen hetero.
Kannattaa pitää bileet jossain julkisessa paikassa.
Kannattaa pitää bileet jossain julkisessa paikassa.
Poliisiaseman piha on hyvä pitää bileet, pidetään 50 hengen bileet ja kytketään itsemme karhukettingillä poliisiaseman lähistön puihin kiinni ja pidetään kovaa älämölöä, että poliisisedät huomaa, että rikosta suoritamme.
Viinaa pitää juoda jotta naisia voi tavata. Koronan takia ei pidä lopettaa viina juomista ja baareissa käymistä. Raitis mies on yksin karanteenissa. Aina kannattaa pyytää naisia kotiin viinaa juomaan.
T viinamies
Ja naapurit soittaa poliisit paikalle, jokaiselle sakkoa ja eristyksiin? Kuulostaako miten houkuttelevalta? Itse ainakin soittaisin ja olisin vielä tyytyväinenkin tekooni, koska moukat kuuluvat eristyksiin, kun eivät ymmärrä tilanteiden vakavuutta, minkälaisia riskejä ottavat mahdollisen korona taudin kantajina ja potentiaalisina tartuttajina. Potentiaaliset kärsijät voivat joutua moisesta taistelemaan oman henkensä puolesta ja jotkut vain nauttivat uhkasta, jonka toiselle tuottavat? En ymmärrä ajatusten juoksua toisilla?
Yhyhyhyyyy.
lyhytnäköinen .aska!
Kyl voi pitää bileet- Viikonloppuna on meillä bileet koska on niin tylsää. Ei tavallisilla ihmisillä ole koronaa joten kannattaa kutsua kavereita kylään jos niitä ei muuten näe.
Kyl voi pitää bileet- Viikonloppuna on meillä bileet koska on niin tylsää. Ei tavallisilla ihmisillä ole koronaa joten kannattaa kutsua kavereita kylään jos niitä ei muuten näe.
Viinan juonti on aina hyvä idea koska siten tutustuu naisiin. Jos ei baariin pääse niin kutsutkaa kavereita kylään, kyllä ne kaverit aina naisia tuo mukana. Viinaa kannattaa juoda koska maa on nyt pahassa jamassa mutta hauskapitoa ei pidä unohtaa.
T viinamies