Pääkaupunkiseutu pitäisi sulkea

Niin. Ja ehkä pari muutakin isoa kaupunkia.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tampereesta tulee uus pääkaupunki!

Äänestä
  • Niiku miten? Onko täällä joku off- nappi?

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Niiku miten? Onko täällä joku off- nappi?

    Myydään Wwuwuw Turkulaisille.

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Niiku miten? Onko täällä joku off- nappi?

    Pim! Ja pimeänä on :D

    Äänestä


Kyllä, ja pamputtaa vanhuksia kadulla oikein kunnolla. Ehkä myös ampua vesitykeillä!

Äänestä

Sieltä porukka karkailee pitkin maakuntia ja miten käy, yllättäen virus lähteekin leviämään koko maahan....

Äänestä

Liikkumisrajoitus pääkaupunkiseudulle. Ei tuloa ei menoa. Siellä se on räjähtänyt käsiin pari muuta. Nämä hoitoon ja järjestykseen.

Äänestä

Italiassakin monessa maakunnassa on vain muutama sairastunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin. Ja ehkä pari muutakin isoa kaupunkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu