Ei ole saanut pillua vuoteen ja menny mielenterveys jo 15 vuotta sitten ja nyt meni rahat pörssiromahduksen takia ja missään ei saa koskaan olla rauhassa. Joo hulluks tulee jo ja mielisairaala kutsuu. Taidan hypätä jokeen tai mennä narun jatkoksi. En oo nukkunu edes moneen vuorokauteen ja perkele kun on pinna kireellä. Aina mun pitää. Aspurger ragee!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=zEiM6l5meQI
KilttiMies89
https://www.youtube.com/watch?v=zEiM6l5meQI
KilttiMies89
Vastaukset 62
Vanhimmat
Mitä eroa on hulluksi tulemisella ja mielenterveyden menettämisellä? Vivahde-ero?
Tämä jäi kyllä kiinnostamaan itseäkin!
Kilttimies89, valista meitä, miten eroaa mielenterveyden menettäminen hulluksi tulemisesta???
Äsperger tarvii vähä kunnioitusta tasa-arvoa elämään.
https://www.youtube.com/watch?v=dGlZyLsogwU
KilttiMies89
Hullu kuin luottokortin käyttäjä :D
Ehei, yksinäisyyden mukaan se menee jo vuodessakin, riippuen keiltä kysyy.
Mulla menny mielenterveys jo satoja kertoja 15 vuoden aikana ja saanu hermoromahduksia tai onko se edes mahdollista.
KilttiMies89
Mene nyt hyvä ihminen ostamaan itsellesi fleshlightin edes pahimpaan puutteeseen. :)
"Mene nyt hyvä ihminen ostamaan itsellesi fleshlightin edes pahimpaan puutteeseen." :)
Mulla on jo mutta tuolla se on ollu kaupunkiasunnon kaapin perukoilla jo varmaan pari vuotta käyttämättömänä.
KilttiMies89
No sitten on kyllä ihan oma vika jos järki lähtee :D
Ei nämä palstan iki-vinkujat ole koskaan itse syyllisiä mihinkään omaan tilaansa... Vikahan on tietenkin aina kaikissa muissa.
No ei fleshlight auta, kyl pitää saada oikeeta naista ja pilluu. Oon jo 31-vuotias enkä oo ikinä saanu nuorta naista.
KilttiMies89
Etkä tule ikinä saamaankaan, koska asenteesi ja luonteesi ovat kammottavat.
Miksi "pitäisi" saada oikeeta naista ja pillua? Missään ei ole ikinä kenellekään luvattu että seksi kuuluu jokaisen elämää. Jos sitä ei itse osaa itselleen järjestää, niin sitten ollaan ilman. Ei ole vaikea yhtälö.
Mikset mennyt maksunaisen luokse rakastelemaan. Samahan se on kun baariin menee ja tuhlaat sinne 200 euroa etkä saa naista mutmaksunaiselta saa varmana seksiä.
Niin. Raha on kuitenkin vaan rahaa.
Suunnittelin sitä monta vuotta mutta aina tuli sosiaaliset pelot esteeksi ja nyt on jo myöhäistä kun tuli tää helvetin korona.
KilttiMies89
Joo mitäs tosta kun suli osakesalkun arvosta 20 tonnia ja menee varmaan vielä toinenkin 20 tonnia. Rahahan on vaan rahaa, prkl!
KilttiMies89
Kyllä seksityöläiset edelleen työskentelee. He kun eivät saa työkkäristä ja kelasta työttömyystukia kriisin takia, niin hommien jatkaminen on pikku pakko jotta tulot ei täysin romahda.
Siitä vaan alan sivustoilta etsimään seuraa! Koskaan ei ole liian myöhäistä, sitä et voi käyttää tekosyynä!
Jos sulla on tarpeeksi tuloja että pysyt hengissä ja on katto pään päällä, niin sulla on rahaa riittämiin. Kaikki sen yli menevä on plussaa, mutta ei tarpeellista.
Raha on vain rahaa.
No on ainakin vielä mut onko kauaa?
KilttiMies89
Harva elää osakesalkku-tuloilla. Keskimäärin ihmiset tienaavat elantonsa töitä tekemällä tai töiden puuttuessa nostavat tukia.
Kuukaudessa rahaa palaa asumiseen ja laskuihin sekä ruokaan. Budjetti on helppo tehdä sellaiseksi, että pärjää.
"Siitä vaan alan sivustoilta etsimään seuraa! Koskaan ei ole liian myöhäistä, sitä et voi käyttää tekosyynä!"
Kyllä voi jos haluaa vältellä koronaa sen takia että mulla on lähemmäs 65-vuotiaat vanhemmat joilla on muunmuassa astmaa, kakkostyypin diabetes, korkea kolesteroli, korkea verenpaine sun muuta häikkää. Sitäpaitsi on tohon tautiin kuollu ihan nuoria ja terveitäkin ihmisiä. Koronasta myös 30-40 vuotiailla veritulppia ja aivoinfarkteja vaikka on pitänyt olla täysin terveistä ihmisistä kyse.
KilttiMies89
No älä sitten käy moikkaamassa vanhempiasi. Ei tässä kukaan fiksu ihminen käy iäkkäiden sukulaisten luona kylässä, varsinkaan riskiryhmään kuuluvien sellaisten tykönä.
Ihan oma valinta:
Käyt vanhempien luona kylässä, ja joka tapauksessa altistat heidät tartunnalle, koska saatat olla oireeton kantaja. Olet voinut saada tartunnan vaikka ruokakaupasta.
Tai sitten menet maksullisiin, etkä käy vanhempien luona kylässä ollenkaan. Moni muukaan ei nyt pääse vanhempiaan tai isovanhempiaan tapaamaan.
No mä nyt muutin jo maaliskuun alussa takas vanhemmilleni asumaan ja mulla on kyllä omistusasunto isommassa kaupungissa mut en mä sinne enää uskalla mennä. En nyt ala sen tarkemmin erittelemään syitä miksi muutin takas vanhempien helmoihin. Siihen on monta syytä.
Kuitenkin tässä tilanteessa on mun mielestä tehtävä selkeä valinta että joko asuu seuraavan vuoden yksin omassa kämpässään tai sitten läheisten kanssa. Itse en kävisi edes kaupassa vaan tilaisin ruoat kotiin mut vanhemmat käy edelleen kaupassa eikä kuuntele järkipuhetta. Niin ja tiedoksi vaan kaikille mahdollisille arvostelijoille että en mä mitenkään tuppautunut asumaan vanhempien luo vaan vanhemmat jopa toivoi että asuisin heidän kanssa ainakin tässä tilanteessa.
Mitäpä mä edes kaupungissa siellä pienessä koirankopissani yksin tekisin kun ei ole enää naistakaan enkä käy töissä muutakun juopottelisin ja tilaisin huoria kotiin. Maaseudulla voi sentään lähteä metsään kävelemään kun alkaa pää hajota.
KilttiMies89
Sinä siis tietoisesti otat riskin tartuttaa iäkkäät vanhempasi, asumalla heidän kanssaan.
Olet valintasi tehnyt. Kaupungeissa ihmiset pariutuvat ja parittelevat ihan normaaliin malliin.
Älä sitten kitise siellä maalla pillunpuutettasi, kun olet itse valinnut paeta vanhempien helmoihin. Yksin asuessa voisit vapaasti käyttää maksunaisten palveluita, ilman että tarttisi pelätä tartuttavansa ketään muita.
Ei pidä rutista omien valintojensa lopputuloksia.
No voinhan mä tartuttaa huonolla tuurilla sen maksunaisen tai se maksunainen voi tartuttaa mut. Ei corona ole mikään kevyt tauti kaikille nuorillekkaan ihmisille.
KilttiMies89
Sinä olet valintasi tehnyt. Nysväät vanhempien nurkissa. Älä sitten valita ettet saa seksiä. Maksuseksiä on jatkuvasti tarjolla. Jos pöpökammon takia ei mene ostamaan sitä, on vika ihan omassa itsessäsi vaan.
Kun juo viinaa ja käy baareissa, tapaa naisia ja voi seksiäkin saada. Ei pillua saa kadulla pyytämällä etkä uskaltaisikaan. Viinaa pitää juoda ja naiset on sen jälkeen helpompia ja kutsuvat kotiinsa.
t viinamies
Kunhan et käy taas käsiksi vanhempiisi.
No ei se nyt ihan noin paha tilanne ollut mutta lähimain.
KilttiMies89
Näin naisena ei kiinnosta tippaakaan. Adios.
Sensuuriin vaan tollaiset sairaat kirjoitukset. Hakeudu hoitoon kun sulla tarvetta siihen olisi.
"Mä en kysynyt naisten mielipidettä enkä varsinkaan sun! Joo vois jo ruveta liikkuvan auton ikkunasta ampumaan naisia kuin Elliot Rodgers konsanaan ja ajaa vielä päältä.
KilttiMies89"
Jos kommentoit yleiselle keskustelupalstalle, et voi valita kuka avauksiisi viestiä laittaa. Taidat olla aika yksinkertainen heppu. Pään viat tulee kyllä selvästi esiin.
"Näin naisena ei kiinnosta tippaakaan. Adios."
Kyllä olis taas kirveelle ja tuliaseelle töitä. Adios!
KilttiMies89
Jep, sunkaltaiset alhaiset olennot voisi rei'ittää ja paloitella kyllä. Harmi kun tällaisessa sivistyneessä yhteiskunnassa ei voi tuollaista pohjasakkaa poistaa. Teitä vaan elätetään ja taputellaan päähän ihan tappiin asti. Sääli.
"Taidan hypätä jokeen tai mennä narun jatkoksi."
"ja nyt on jo myöhäistä kun tuli tää helvetin korona. "
Myöhäistä mennä maksulliselle naiselle koronan vuoksi?
Pelkäätkö kuolevasi koronaan mutta jokeen tai narun jatkoksi voit mennä?
Maksulliset työskentelevät nytkin.
Logiikka ei ole ätmien vahvimpia puolia..
En mä pelkää omaa kuolemaa mutta pelkään tartuttavani koronan mun iäkkäisiin monisairaisiin vanhempiini. Katsos jotkut osaa ajatella muitakin kuin vaan itseään.
KilttiMies89
Tuollaiset puheet voit sitten unohtaa samantien!!!
KilttiMies89
Tapasit pahoinpidellä noita iäkkäitä, monisairaita vanhempiasi, mutta NYT olet heistä huolissasi?
Älä sitten käy katsomassa vanhempiasi ja ota riskiä tartuttaa heitä.
Sinä nyt et oikeasti ajattele mitään muuta kuin omaa vehjettäsi.
Kato pornoo siitähän sä tykkäät.
Sama se itelki vaikeeta kun ei naisia saa. Rumia ja semmosia saa,mutku en halua eikä kiinnosta.
Et voi valittaa ettet saisi naisia, jos sulla olisi mahdollisuus saada edes rumaa.
Muokkaa valituksesi rehelliseksi:
"Sama se itelki vaikeeta kun ei kauniita naisia saa"
Älä yleistä kitinääsi koskemaan kaikkia naisia, kun olet tehnyt selväksi ettei sulle kelpaa ne naiset, joihin tasosi riittäisi.
Niin kauan kuin et ymmärrä omaa tasoasi, ja yrität liian tasokkaita naisia, tulet aina jäämään yksin.
Ymmärrän hyvinkin oman tasosi, ja olen lihonut ja aina voin pudottaa painoa, no mulla on etu käyn töissä ja olen pitkän, ja olen saanut ennen kauniita naisia, on mullaki oma maku naisia kohtaan ja en ole niin epätoivoinen että ottaisin kenet vain, se ei varmaa sun ymmärrykseen mene, mutta otan nätin ja hyviä jatkoja vaan sullekki!
Mun taso riittää ihan semmosiin naisiin mitä minä haluan ja tykkään, sattumoisin tämä 1 nainen minkä tapasin ei ollut semmoinen ja halusin itsekki kaverina nähdä, muttta ajattelin että voisi tulla ehkä muutakin, mutta toivottelin jatkoja enkä tykännyt hänestä piste!
Sulla olisi jo nainen jos sun taso riittäisi niihin, mitä yrität.
Koska olet aina vaan yksin, niin selvästi yrität liian tasokkaita naisia.
Simppeliä.
"Sama se itelki vaikeeta kun ei naisia saa. Rumia ja semmosia saa,mutku en halua eikä kiinnosta."
Mä en saa enää edes vanhoja, rumia ja lihavia naisia. Kai mä sit oon ruma hc-atm. Oon kyl luullut että mä oon komea ktm tasoa olevan. Ainaki mä oon normaalipainoinen ja varakas mut mitä se auttaa kun ei naisia kiinnosta niin ei kiinnosta. Sama se sit olis vaikka kulla kun yksinäisen miehen elämä on täysin turhaa.
KilttiMies89
No mun taso kyl riittää ihan nättiin, en ihan ketä vain huoli
Viimeks sain tammikuussa munaa ja en ole hulluksi tulossa.
Mun pillunsaamisesta on aikaa jo 11 kuukautta ja todellakin tuun hulluksi varsinkin kun yks nainen lupas tulla mua tapaamaan viime kesän Heinäkuulla ja tekikin oharit. Turhaan odotin koko kesän. Muutama kuukausi ilman seksiä ei ole vielä mitään kun ite joutunut elämään vuosia puutteessa.
KilttiMies89
Mä olen saanut munaa viimeksi 8 vuotta sitten. Repikää siitä!
Tämä sekakäyttäjä taitaa olla NAL. Samanlaiset sairaat jutut. Minkä takia juttelette normisti tälle skitsolle?
Vähän sama asia kuin rikkaat ja hyväosaiset ihmiset aina arvostelee ja haukkuu köyhiä vaikka eivät tiedä minkälaista köyhän ihmisen elämä on.
KilttiMies89
Käytännössä elin puutteessa ainakin 5 ja puoli vuotta jostain 18 vuotiaasta eteenpäin kun menetin poikuuden vasta siinä 23 ja puolen vuoden paikkeilla. Oon laskeskellut että olis se poikuus pitänyt menettää viimeistään 20-vuotiaana eli armeija-iässä mutta näin ei tapahtunut.
Nyt taas on näemmä alkanut uusi kuivakausi kun jo melkein vuosi mennyt ilman pillua. Tavallaan on helpompi elää ilman seksiä jos sitä ei ole koskaan saanut. Kun on saanut niin tietää mistä jää paitsi ja se on ehkä vielä ahdistavampaa kuin olla poikuus tallella tai miten sen nyt ottaa.
KilttiMies89
Toki jos lasketaan siitä asti kun aloin runkkaan eli joskus 13-vuotiaana niin olen elänyt puutteessa 10 ja puoli vuotta ennenkuin menetin poikuuden.
KilttiMies89
Miksi "olisi pitänyt menettää poikuus viim 20vuotiaana"?
Missä tuommoinen määritys on tehty?
Sun mentävä maksu naisen luokse naimaan. Ne naiset on tosi kivoja, samahan se sellaista on panna kun jotain baari naista koska ne baari naiset on lähes maksullisia.
tietysti minunkin elämäni on vaikeaa, erittäin vaikeaa, mutta silti jaksan yrittää vuodesta toiseen, vaikka osakesalkusta sulikin 50 000 euroa,
silti se kasvaa onneksi,
ei se minun mielestäni ole tärkeää, tärkeintä on itsensä kehittäminen, säästäminen ja omaisuuden kerääminen, elämässä.
täytyy pistää asiat tärkeysjärjestykseen, ensiksi on fyysinen ja henkinen terveys,
säästäväisyys, ja omaiset, ne ovat tärkeimmät, omaiset ovat tukijalka elämässä,
kannattaa miettiä mikä elämässä on tärkeää, jos on iso lapsuudenperhe, yhteyksien pitämiseen tai hoitamiseen kannattaa panostaa, se on vankka tukijalka, vankempi kuin monet uskovatkaan.
ja kaikki lähtee siitä että huolehtii omasta itsestään, jos on paskassa kunnossa, omaiset eivät tee sellaisella mitään, joten täytyy pitää kunnosta huolta.
http://www.bing.com/videos/search?q=horse breeding videos&&view=detail&mid=EA8B9CD98FC1FC5AA424EA8B9CD98FC1FC5AA424&&FORM=VRDGAR&ru=/videos/search?q=horse breeding videos&FORM=HDRSC3
Joillaa se onnistaa...
joillain kirjoittajilla on kovemmat fantasiat, kuin disneyn fantasia elokuvassa.
mutta, jokainen taaplaa tyylillään,
Robert Ludlumilla on hauskat fantasiat suositan kirjoja agenteista :D
Kunhan ymmärrät korona aikaa mahdollisuudet on pienemmät mutta jokaiselle on oma kumppani kun jaksaa etsiä.
Juu hulluks tulee jo mut hevostallilla olis kyydit tarjolla vanhemmalta naiselta kun vaan luuriin tarrrrttua uskaltais.
KilttiMies89