Korona ja kurssit

Rajat Venäjälle pitää avata hetikohta.
Miksu köyhää sorretaan ja hyljeksitään?
Mitä korona omasta mielestä opetti?
Onko puskurit kunnossa?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sellaiset on suhdanteet, että täytyy alkaa kehysneuvottelut pörssin kanssa.
Ei ole varaa enään käydä Venäjällä bensa ja tupakki ja kalja ostoksilla.
Kyllä tämä on masentavaa aikaa.
Kesä ei tuo mitään hyvää tähän elonkurjuuteen.
Mutta elettävä ja pärjättävä on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rajat Venäjälle pitää avata hetikohta.
Miksu köyhää sorretaan ja hyljeksitään?
Mitä korona omasta mielestä opetti?
Onko puskurit kunnossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu