Haluaisin naisten asiallisen mielipiteen mieheni ehdotukseen.
Meidät vihitään 20.06.2020.
Emme ole perinteisesti yksi avioisia.
Meidän yksi miespuolinen ystävä on ollut erittäin aktiivinen olemaan kolmantena sängyssämme ja hän käy myös kun avomiehen on iso ja ja ja ei ole kotona ja yleensä päädytään sänkyyn. (Siihen meillä on lupa)
Miephestä tulee bestman.
Olemme varanneet hääsviitin erittäin isolla parivuoteella varustettu.
Mies on alkanut puhumaan bestmanin ottamisesta mukaan hääyön viettoon.
Olin ehdottoman varmasti sitä vastaan alussa.
Emme toki ole mitenkään kimppaseksiä vastaan.
Nyt kun olen ajatellut asiaa niin ei se mitenkään epämiellyttävältä tunnu.
Kuuluuhan hän meidän seksielämään jo nyt niin miksei myös hääyönä voisi pitää hauskaa kahden miehen kanssa.
Mitä mieltä naiset ovat jos omalle kohdalle osuisi?
Naisten mielipide?
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Miten hääyö sujui?
Saitko kahta miestä hääyönä?- Anonyymi
Kiitos kysymästä. Hienosti meni, tunsin itseni todella rakastetuksi kun miehet pitivät hyvänä ja rakastelin kahden miehen kanssa.
On hienoa olla aviossa avo mielisen miehen kanssa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos kysymästä. Hienosti meni, tunsin itseni todella rakastetuksi kun miehet pitivät hyvänä ja rakastelin kahden miehen kanssa.
On hienoa olla aviossa avo mielisen miehen kanssa.Miehesi olisi varmasti arvostanut jos olisit edes hääyönänne ollut uskollinen hyvä vaimo. Mutta ethän sinä edes ymmärrä mitä tarkoittaa saati miksi uskollisuutta arvostetaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miehesi olisi varmasti arvostanut jos olisit edes hääyönänne ollut uskollinen hyvä vaimo. Mutta ethän sinä edes ymmärrä mitä tarkoittaa saati miksi uskollisuutta arvostetaan.
Oletko lukutaidoton? Miehen toivettahan morsian noudatti.
Mutta ethän sinä ymmärrä että ihmiset ovat erilaisia ja arvostavat eri asioita myös parisuhteessaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko lukutaidoton? Miehen toivettahan morsian noudatti.
Mutta ethän sinä ymmärrä että ihmiset ovat erilaisia ja arvostavat eri asioita myös parisuhteessaan.Vaan normaalissa suhteessa ei mies Jaa vaimoaan muille thats it
Naisena ottaisin kyllä mutta aviomies olisi se ensimmäinen.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1836490Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto935392Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143745Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1233387Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1983104Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat742345Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12098Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val451684Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191656- 981356