Mun pitäis mennä ens syksyllä johonki voimisteluseuraan Helsingissä, mutta en tiiä minne, ja ainakaan en vsh mieluisesti koska oon kuullu paljon huonoa siitä. Tarviin apua tässä!!
Mihin voimisteluseuraan menisin, Helsingissä?
Anonyymi
2
1035
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä tytöt olleet Alppilan Salamat telinevoimistelu ryhmissä https://www.alppilansalamat.fi/ ja ollaan kaikki oltu oikein tyytyväisiä, eli heille ainakin lämmin suositus.
- Anonyymi
vsh ehdottomasti paras. mitä pahaa olet kuullut siitä? vsh on mahtava ilmapiiri kehittyä ja kukaan ei esim itke harjoituksissa toisin kuin mm stvk.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1442328
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1521583Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311578- 641267
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451267The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121144Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall227992- 156936
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57833Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20829