Koirat uimarannoilla

Pitäkää piskinne poissa yleisiltä uimarannoilta. Se on kiellettyä jos te narsistit ette sitä ole tajunneet. Niille riittää jätöksien ja muun törkyn levittelyyn se ihan oma pihanne ja tiet. Ensi kerralla poliisit paikalle.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuuleppas minun Lilla Muffe saa mennä minne minäkin ja paskoa joka paikkaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pitäkää piskinne poissa yleisiltä uimarannoilta. Se on kiellettyä jos te narsistit ette sitä ole tajunneet. Niille riittää jätöksien ja muun törkyn levittelyyn se ihan oma pihanne ja tiet. Ensi kerralla poliisit paikalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu