Lupasit soitella mutta mitään ei ole kuulunut. Alahan rakastua niin perustetaan perhe, otetaan jättilainat, ostetaan talo ja tehdään vauvoja tusina. Kuollaan ikivanhoina ja haudataan samaan arkkuun.
Tavattiin baarissa
Anonyymi
23<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Sinun pitää vielä oppia , että juoppojen puheilla
ei ole mitään katetta . Tuskin puhuja muistaa aamulla edes
keskustelleensa kanssasi.
Kyllä mine muista,mutta puhelin toisen naisen luona.Laitta mulle kirje ja laitta kirje henttusen baarin vessa.Minun kaveri ossa lukea.
Yksi lapsi nopea sinulle .
Mine saa suom9 kansalainen tärkeä .
Se oli vain pikainen. Älä enään häiritse tai haen lähestymiskellon!
Pullat on jo uunissa joten varaudu elatusmaksuihin.
Aaapuva!
Muistamattomat humalaiset on kuin Alzheimer potilaita...😂😂
Kyllä minä soitan sinulle. Milloin häät pidetään?
Oikeat satuhäätkö. Höh höh. En varmaan sinun noita akan kanssa.
Tavattaisko kahvilassa uudestaan. Laitan punaisen neilikan napinläpeen niin tunnistat, olithan Alkosta sekaisin viimeksi.
Olen se lehmän näköinen
Laita sittenkin se Neilikka .
Teitä saman näköisiä on niin paljon Rovaniemellä .
Tunnistat neilikasta ja jumppatrikoista. Muistutan marokkolaista, panen vielä lonkkasuojan. Et voi erehtyä.
Lonkkasuojan siksi kun poseeraan toinen jalka notkolla taaksepäin, per*e pitkällä sinne suuntaan niin, että lonkka huutaa halleluujaa. Toinen jalka koukistettuna eteenpäin, ja katso:sillä puolen per*e ei oo pitkällä.
Törrötän huuliani, älä kuitenkaan luule minua kumiankaksi.
Jos kahvila ei käy(kun muut näkee), kävisikö juhannus koivun alla rannan tuntumassa. Laitan kukkaseppeleen kutreilleni. Sovitaan silloin vihkipäivästä.
Onkos jo perinnöt mielessä
Paljonko sitä olisi sitä perittävää?
Ja ei haittaa, vaikka olisit ruma, raha ratkaisee. Paarissa näytit mukiinmenevältä kun olin tuhannen päissään.
Mitä yhteistä on juopolla ja poliitikoilla? Yhtä huonomuistisia kumpikin🤣
mine ole se turkkilainen gigo,isö musta mies
Montako vaimoa teille vielä mahtuu ihana gigo?
Soittasinha mie muuten mutku tallensin numeron väärin ja tein vaimon kanssa sovinnon.
Huhuu missä mun muruseni oo on