Oletko käynyt ne kaikki työpaikan naiset läpi

Vai millä oikeudella en saanut työrauhaa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole käynyt ketään läpi, saat toki työrauhasi, siksi en ole edes katsonut päinkään.

Äänestä
  • En ole enää töissä sun takia joten ihan sama mihin katsot.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En ole enää töissä sun takia joten ihan sama mihin katsot.

    No sitten et ole minun "hän"

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No sitten et ole minun "hän"

    En niin olekkaan kun vaihdoit minut häneen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vai millä oikeudella en saanut työrauhaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu