Kemijärvellä varmaan tiedetään asiasta parhaiten, joten miten on? 🤡
Voiko vitutukseen kuolla?
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Voi nenä mikä NEGA juttu! Tällaista ei kukaan kaipaa Kemijärvellä! Kansa ei todellakaan kaipaa tällaista, vaan tulkaa tänne nyt ihanat naiset! On IHANA paikka maan päällä <3 <3 <3 ONNEN TUNTEEN KAUPUNKI tarvitsee oman IHANAN puiden halailu ja rauhoittumispuiston.
Oikea ANTI-NEGA-17 ei halaile puita, vaan naisia, mutta tällä hetkellä ei koronan takia voi kovin paljon sitä tehdä! Huumoria vähän teille, koska olemme ONNEN KAUPUNGISSA, mutta ei minkään identiteetin varkaan jutuissa. Tästä tyypistä ei kannata välittää. Voi nenä sanon vain sinulle ja mene nauttimaan palveluista, ruokailumahdollisuuksista.
Sinusta ei kannata välittää, voi nenä mikä identtiteetti varas, phyi positiivisesti.
NEGA vaimo ei pitänyt siitä, että halailin puita harrastuksena, joten sai lähteä. Nyt saan nukkua yöt paksua tukkia halaillen. Voi ONNEN ja VAPAUDEN tunnetta.
Ihanan tuoreet ja makoisat piirakat tekevät pojista miehiä.
Itsensä kanssa keskustelija
Kylähulluilla ei juuri ole muita keskustelukumppaneita.
Voi kauhia kun sitä nyt vituttaa ap. Vituttaako, kuuntelen.
Kemijärvellä on siirrytty vitutuksesta seuraavaan tasoon. Kepulaisilla on jo toinen jalka helvetissä.
Tehdas, Paavo Väyrynen ja pierut. Niistä on kemijärvellä ainiaan puhuttu