Nätti tyttö Torniosta

Ensi treffit alttarilla tyttö isosta perheestä. Tasapainoisen ja kivan tuntuinen. Kukahan lienee?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jolu uskovainen joka on huomion kipee!

Äänestä
  • On lestatiolais perheestä tiedän ei mikään puhdas pulmunen ?

    Äänestä

  • Jokellusta

    Äänestä

  • Törniöläinen kateus iski taas.

    Äänestä

  • Kunhan ei ole kepulainen niin kaikki hyvin!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kunhan ei ole kepulainen niin kaikki hyvin!

    Taitaapa toki olla gylmynin sukulainenkin vielä kaiken lisäks?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Taitaapa toki olla gylmynin sukulainenkin vielä kaiken lisäks?

    Ei todellakaan ole

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ensi treffit alttarilla tyttö isosta perheestä. Tasapainoisen ja kivan tuntuinen. Kukahan lienee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu