Tämä oli huomatessani elämää suurempi järkytys.
Kuu- ukkelit eivät tuoneet tullessaan täyttämiään kusi- ja paskatankkeja vaan jättivät ne Kuupallolle tai tyhjensivät ne paluumatkalla avaruuteen.
Tämä on järkyttävä galaktinen ympäristörikos joka tulee taatusti aiheuttamaan tähtien välisen sodan. Siinä sodassa meillä ei taatusti tule olemaan yhtään ystävää.....
Ihmiskunta on jo saastuttanut avaruutta!
10
66
Vastaukset 10
Palstan tähtitieteilijöiltä odottaisi tähän nyt jos ei täsmentäviä- niin ainakin suuntaa- antavia vastauksia.
Minne Kuupallokävijöiden kusi- ja paskitankit jätettiin?- Anonyymi
Olet myöntänyt olevasi trolli olet myös nettikiusaajan ja lapsista kiinnostunut thaimaan matkaaja keskustelu kanssasi on turhaa.
- Anonyymi
Näin agraarikulttuurin toimijana edustan näkemystä että saaste on väärään paikkaan joutunutta lannoitetta.
- Anonyymi
"Näin agraarikulttuurin toimijana edustan näkemystä että saaste on väärään paikkaan joutunutta lannoitetta."
Joo - ja ihan sama tuon nasun kanssa.
- Anonyymi
Raketillako ne tankit on sinne Kuuhun lähetetty? Ei niitä ainakaan astronautit ole sinne vieneet.
- Anonyymi
kuu-ukkelit oli lisäksi rapajuoppoja putos heti polvilleen kun ulostautuivat kapselista...
minkäköhän takia se paskasäkki piti viedä sinne Kuuhun? Filmien mukaan Apolloukot ensitöikseen heittivät paskasäkin kuualuksen alle.
Siinä oliskin tulevaisuuden tiedemiehille askaretta tutkia niitä paskasäkkejä, minkälaista elämää siellä on kehittynyt. Ensin vaan pitäs kehittää tekniikka, miten sinne Kuuhun päästään.- Anonyymi
Eli kuussa on käyty, mutta ei ole olemassa tekniikkaa, jolla sinne pääsisi? Onko lempivärisi tiistai tai 7? 🐒
Anonyymi kirjoitti:
Eli kuussa on käyty, mutta ei ole olemassa tekniikkaa, jolla sinne pääsisi? Onko lempivärisi tiistai tai 7? 🐒
mistä siule tuommosii päsähti piähän?
- Anonyymi
Minä taas olen ihmetellyt että jos avaruusmiehelle avaruuspuvussaan tulee isompi tai pienempi hätä, niin lasketaanko se hätämateriaali puvun sisään, taikka onko niillä vaipat?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41079
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160967Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216773- 62679
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21608Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66579Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34537
- 55518
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40463- 46458
- 30443
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40433- 42429
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?92421Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18420- 31412
