Hyvä ja halpa kampaamo mistä?

Mistä löytyy hyvä ja halpa kampaamo roissa, joka osaa trendikkäästi leikata 20v naisen hiuksia?Hinnat esiin jos tiiätte
72654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eihän hyvää ja halpaa ole olemassa. Mutta parhaiten minun hiuksiani leikkaa Parturi Kampaamo Ankkuri Ylikylässä. Hinta on kohtuullinen tekeepä muuten tarkkaa työtä.

Äänestä
  • Käyn Ankkurissa. Suhteellisen halpa ja aina olen saanut hyvää palvelua!

    Äänestä

Santa Hair Center
Todella viihtyisä kampaamo. Hinta laatu suhde on kohdallaan.EI kaupungin halvin muttei kalleinkaan.
Terveisiä vaan Maaritille Santa Hairiin =)

Äänestä

Kävin aika vasta roi trend clubissa leikauttaa hiukset niin hinta oli 37 e, siis aivan järkyttävä hinta, koska ei mulle tehty mitään mallin muutosta, kuivat latvat vaan pois ja siistiminen. Toi hintahan on markoissa yli 200!!!

Äänestä
  • Just joo, olen huomannut että monen tuotteen hinta on käännetty suoraan markoista euroiksi. Hiusten leikkuu ole koskaan maksanu markoissa 50mk enempää. Santa Hair centerissä on hiusten leikkuu haarukassa 18-22€.Kannattaa katsoa mistä maksaa.

    Äänestä

Pohjolankadulla kampaamo Tyylitukka. Erittäin hyvä palvelu ja hinta/laatu kohdallaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyylitukka kirjoitti:

Mistä löytyy hyvä ja halpa kampaamo roissa, joka osaa trendikkäästi leikata 20v naisen hiuksia?Hinnat esiin jos tiiätte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu