Syitä miksi pysyn jatkossa sinkkuna

Anonyymi

4

<50

Äänestä

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mistä te löydätte nuo sekopäisimmät tapaukset?

    • Anonyymi

      Ne naisen ihanat miehet tarkoittaa komeaa top 10 miestä eli ovat jännämiehiä ja määräilevät naisia. Narsisti on komea jännämies ja siksi naiset päätyy sellaisten kanssa huonoon suhteeseen.

    • Anonyymi

      Tuo aloittajan linkki on tärkeä syy myös minulla siihen että ihan hevillä en yhtäkään miestä elämääni huoli.
      Olen erittäin tarkka ja haluan tutustua kunnolla, erillään asuen ja visusti kumpikin oman elämänsä haltijana. Enkä kyllä usko että sittenkään vaikka miten hyvin tuntisin ketään ottaisin asumaan kanssani.
      Tiedän että on myös tervepäisiä miehiä, paras ystävänikin on asuu avoliitossa sellaisen kanssa ja heillä on mennyt yhdeksän vuotta jo todella hyvin. Kunnollisen miehen löytäminen on kuitenkin kuin lottovoitto, ei osu omalle kohdalle.
      Siksi en sitoudu koskaan enkä kehenkään. En ala parisuhteeseen, tapailuun suostun, en enempään. Vaatii erittäin paljon mieheltä jotta pystyisi minut vakuuttamaan siihen että muitakin kun pillun perässä kuolaavia törkyturpia on olemassa (vrt. sinkut-palsta).

    • Anonyymi

      Pitäisi katsoa noita pahoja naisia sisältäviä liikkuvia kuvia... Necromancer 1988, on varmaan sellainen, mutta kun joskus aina juttelen noiden naisnäyttelijöiden kanssa, niin sanovat aina että: näyttelin sellaista ilkeää siinä, en ole oikeasti niin ilkeä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      146
      1435
    2. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      102
      1181
    3. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      255
      1033
    4. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      42
      846
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      75
      837
    6. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      55
      797
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      66
      717
    8. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      47
      695
    9. Kuinka nainen jaksat ja voit

      Toivottavasti hyvin.
      Ikävä
      43
      661
    10. Mulla ei ole Suomessa enää mitään

      4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.
      Turku
      170
      657
    11. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      37
      650
    12. Provider miehistä..

      Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah
      Ikävä
      199
      618
    13. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      597
    14. Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?

      Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus
      Sinkut
      104
      565
    15. Mihin hävisi Sofia?

      Palasiko mies ex-vaimon luo takaisin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      201
      544
    16. Sinulle nainen

      En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen
      Ikävä
      59
      523
    17. Jasmin Vähäkangas

      Jasminin poika on tänään jo puolitoistavuotias.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      518
    18. Ottaisit yhteyttä!

      🙄
      Ikävä
      35
      511
    19. Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit

      Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle
      Oulainen
      18
      492
    20. Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?

      Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi
      Sinkut
      91
      478
    Aihe