Voiks käydä niin

Anonyymi

Että saunavuorollasi naapurin kaunis blondi nainen tulee saunaan ja näkee sinut alasti?

13

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mulla on oma sauna :(

    • Anonyymi

      Ei, mutta naapurin vajukki aikamiespoika on jokusen kerran koittanut jäädä kytikselle. Pitänyt käskyttää se matkoihinsa.

      xLiner

      • Anonyymi

        Olisit näyttänyt paljasta pintaa mutta et tainnut uskaltaa. Aikamiespoikakin olisi voinut vetäistä esiin puolen metrin melan jollaisesta olet vain haaveillut.


    • Anonyymi

      Nuorten naisten alaston armeija hyökkää kimppuusi kun olet saunassa ja suihkussa?

    • Anonyymi

      Kerrostalossa asun ja niin on käynyt pari kertaa eri paikassa kun olen asunut. Ei nainen blondi ollut mutta hyvännäköinen nainen tuosta kolmannesta kerroksesta. Pyysin naista jopa sitten saunaan, ei tullut heti mutta näin sen baarissa ja sitte juteltiin ja lopulta mentiin saunaan yhdessä. Nainen vaan selitti että on varma että saunavuoro on just nyt silloin kun se tapahtui.

    • Anonyymi

      Joukkortaiskaus naisten toimesta, Beach Volley -tiimi joukkoraiskasi miehen.

    • Anonyymi

      8 kertaa seksiä vuorokaudessa on se vaaditava määrä mitä tulevalta aviopuolisolta vaaditaan.

      Mutta niin oikeasti itseäni huvittaisi... pitää ostaa joku skootteri, joo hieno, ja on rahaa... mutta kun nyt ei ole juurikaan nyt järkeä sellaisia ostella, ovat hienoja joo tiedän, mutta.

      7 kertaa seksiä vuorokaudessa on naisen perusominaisuus.

    • Anonyymi

      Ei niin käy, naapureina on vain rumia akkoja

    • Anonyymi

      Kyllä, tapaamme aina siellä, sovitusti sattumalta.

    • Joku palstanainen ois voinut selvittää sijaintini, ja tulla kurkkimaan saunaan, ovetkaan ei olleet lukossa

    • Anonyymi

      Ei voi. Asun omakotitalossa.

    • Anonyymi

      Ei voi. Minulla on oma sauna. Jos tuollainen kuitenkin uskottavasti uhkaisi, jättäisin kämpän oven auki.

    • Anonyymi

      Kylpylässä höyrysaunassa kauniit naiset tulleet ihan viereen istumaan. Katselin sitten niitä naisia häpeilemättä. Ja onhan nakuranalla ulkomailla alastomia naisia ollut vieressä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      243
      2142
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      189
      1634
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      46
      1282
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      992
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      41
      816
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      790
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      771
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      760
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      24
      735
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      647
    Aihe