Että saunavuorollasi naapurin kaunis blondi nainen tulee saunaan ja näkee sinut alasti?
Voiks käydä niin
Anonyymi
1394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mulla on oma sauna :(
Ei, mutta naapurin vajukki aikamiespoika on jokusen kerran koittanut jäädä kytikselle. Pitänyt käskyttää se matkoihinsa.
xLiner
Olisit näyttänyt paljasta pintaa mutta et tainnut uskaltaa. Aikamiespoikakin olisi voinut vetäistä esiin puolen metrin melan jollaisesta olet vain haaveillut.
Nuorten naisten alaston armeija hyökkää kimppuusi kun olet saunassa ja suihkussa?
Kerrostalossa asun ja niin on käynyt pari kertaa eri paikassa kun olen asunut. Ei nainen blondi ollut mutta hyvännäköinen nainen tuosta kolmannesta kerroksesta. Pyysin naista jopa sitten saunaan, ei tullut heti mutta näin sen baarissa ja sitte juteltiin ja lopulta mentiin saunaan yhdessä. Nainen vaan selitti että on varma että saunavuoro on just nyt silloin kun se tapahtui.
Joukkortaiskaus naisten toimesta, Beach Volley -tiimi joukkoraiskasi miehen.
8 kertaa seksiä vuorokaudessa on se vaaditava määrä mitä tulevalta aviopuolisolta vaaditaan.
Mutta niin oikeasti itseäni huvittaisi... pitää ostaa joku skootteri, joo hieno, ja on rahaa... mutta kun nyt ei ole juurikaan nyt järkeä sellaisia ostella, ovat hienoja joo tiedän, mutta.
7 kertaa seksiä vuorokaudessa on naisen perusominaisuus.
Ei niin käy, naapureina on vain rumia akkoja
Kyllä, tapaamme aina siellä, sovitusti sattumalta.
Joku palstanainen ois voinut selvittää sijaintini, ja tulla kurkkimaan saunaan, ovetkaan ei olleet lukossa
Ei voi. Asun omakotitalossa.
Ei voi. Minulla on oma sauna. Jos tuollainen kuitenkin uskottavasti uhkaisi, jättäisin kämpän oven auki.
Kylpylässä höyrysaunassa kauniit naiset tulleet ihan viereen istumaan. Katselin sitten niitä naisia häpeilemättä. Ja onhan nakuranalla ulkomailla alastomia naisia ollut vieressä.