ilahduttanut vuosien varrella eniten?
-flowersreally-
-flowersreally-
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kerran yksi joka oli kuitenkin feikki.
Hyviä unia.
Heppamattilan Jaana.
Aika monikin. Nimetään nyt ansaitusti silti kumppani, joka löytyi palstailun kautta.
Minusta "sönkkö" ilahdutti vuosia sitten ainakin minua. On hän muillakin nimillä myöhemmin täällä esiintynyt, mutta se "sönkkö"-aika oli parasta ja tuttavuus uutta.
Okei. Minusta se oli aika raskasta aikaa. Hauskinta on ollut aina olla mitä oikeastikin on, eikä fakkiuta johonkin muottiin. Esittää yhden kaavan tavalla itseään, kun oikeastikin olen paljon enemmän kuin yksi kaava ihmistä.
Kaava olkoon yhtä kuin monotoninen itseilmaisu.
J-76: "Okei. Minusta se oli aika raskasta aikaa."
MInusta vuosi 2016 oli kiva myös sinun seurassasi. Hyvää viikonloppua! Itse kävin kävelemässä runsaan tunnin Joensuussa auringonpaisteessa! :) Kiva päivä nytkin! :)
Mä ajattelin vetäytyä hetkeksi palstalta ja touhuta muuta. Jotain luovaa kaipaa nyt vaihteluksi. Maalaamista, korujen tekoa tms.
Happihyppelyt jäi itseltä tänään tekemättä, ehkä huomenna. Ai, jossain paistaa aurinkokin. Täällä on harmaata.
Viikonloppuja ja lisää aurinkoisia kelejä! :)
Hyvää breikkiä palstalta! Kirjoitellaan sitten, kun palaat tauolta! Kaikkea hyvää! :)
🖐️🙂🌫️
Heitit vaikean. Monellakin on ollut omat hetkensä, mutta kukaan ei ole kokonaisuutena jättänyt itsestään hyvää kuvaa.
Vastaan: kukaan ei ole ilahduttanut.
Anonyymi ilahdutti eniten. Palstalässytykset ovat ilahduttaneet vähemmän.
No se kaikkien tinderimiesten tuntema 42v tinderi jaana se on niin rempsee ja reipas nainen niin se on tinderi kuningatar ja korkeastikoulutettu ja sillä on menevä siskokin joka jää tinderissä siskonsa jaanan jalkoihin mitähän sille mahtaa kuulua nykyään
wwww.uuu.www.
tai mikä seli oli. Hauska
Noh, kerron sinun tyydytyksen takia. Flowersreally tietenkin on paras mahdollinen ihminen mihin tahansa keskusteluun.
Olipa aika, kun se olikin ohi.
Palstoilla olen törmännyt vuosien varrella kahteen todella älykkääseen ja pariin muuhun tosi fiksuun tyyppiin. Heidän kanssaan on ollut ilahtumisen hetkiä.
Tosiaankin. Ilahduttanut. Ajatuksillaan kutkutelleet mieltäni, ravistelleet ajatuksiani, herättäneet tunteita, miellyttäviä tunteita.
Nytpä tajuankin, että fiksuus minua ilahduttaa, ravitsee. Sitten kannattanee miettiä, mitä oikein teen täällä enään.
Äly ja fiksuus viihtyvät heikosti keskenään. Täällä on idiootteja jankkaajia, joista osa opetellut älyllisemmän tavan kirjoittaa kuin joku toinen, mutta fiksuja ei ole heistä kukaan.
Harmaaritari🥰
Sanoin yhtenä kommentoijana, että sinä ja se poistettiin? Valtakuntaako ei saa kehua? ❤️
Saat kauniin kuvan jumalattaresta.
https://img.8wallpapers.com/uploads/2018/10/b7b71784de094228ad604ac9-1000x625.jpg
Vähän piristystä.
https://m.youtube.com/watch?v=el5hjlV2gxI
Tulipa luettua suomennos.
En ole ihmeemmin miettinyt mitä laulaa.🤭
Piristävä biisi
Kiitos tuntematon.🥰
Näyttävästi ei saa kehua.
En ihmettele toiset on tuonut inhonsa esiin vuosia myös poistamalla minua kehuvat kommentit, välimerkitön tästä kertoi.
En aina kerkeä näkemään..
olenhan toki harrastanut seksiä ja vähän ihastunutkin erääsen naiseen.
Hyvä ruoka piristävämpi mieli.
Piti arpoa mitä ruokista tekisi, keitto piti keksiä vaihtoehdoista: lohikeitto, nakkikeitto, lihapullakeitto, hernekeitto. Valinta osui lihapallokeittoon kivikylän lihapalloista.
Ja parannettu eines-pizza atria-jauheliha jota parannettu lisäämällä päälle snellmqan-voileipämeetvurstia paljon lisää juustoa päälle.