En ollut sopivin enkä sitä tule

Anonyymi

Olemaankaan. Olisin halunnut olla mutta itseni kannalta parasta kun lopetan tämän ja myös kaiken muun. Elämä lipuu ohi ja hienoja asioita jää kokematta. Sulla on vaihtoehtoja jonoksi asti. Oon liian vanha kilpailemaan mistään. Enkä pärjäisikään siinä taistossa millään mittarilla. Löydät varmasti kriteereihisi sopivan puoliskon. Tiedän millaisista tykkäät ja itse en kuulu siihen kategoriaan. Aina sen tiesin kyllä. Uskottelin itselleni muuta, nyt en enää. Oon kärsinyt liian paljon, oma vikani.
Yhteys katkeaa ja niin on paras.

10

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tää vois sopii mulle.haluun joo ihan erilaisen typyn kuin sä oot.oot liian vanhakin.ryppyinen ja liian pyöreä. 🤮

      • Anonyymi

        Kirjoituksestasi päätellen voisit olla hän..toivottavasti löydät prinsessan jostakin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kirjoituksestasi päätellen voisit olla hän..toivottavasti löydät prinsessan jostakin.

        Mul on jo katottuna.et vaa ollu tarpeeks viehättävä.yäk.naisen täytyy olla paljon nuorempi ja hyvä varustelu.sul ei ollu.hyh


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mul on jo katottuna.et vaa ollu tarpeeks viehättävä.yäk.naisen täytyy olla paljon nuorempi ja hyvä varustelu.sul ei ollu.hyh

        Onhan tuossa mielikuvitusta kerrakseen vastailla itselleen muka rumana ja epäviehättävänä naisena kun on saanut vanhemmalta leidiltä pakit😅


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onhan tuossa mielikuvitusta kerrakseen vastailla itselleen muka rumana ja epäviehättävänä naisena kun on saanut vanhemmalta leidiltä pakit😅

        En mä saanu pakkei vaa nainen sai multa.uskottele mitä haluut, mut se nainen ei vaa viehättänyt.en pystyisi koskemaan sellaseen


    • Anonyymi

      Enköhän minä itse sen päätä kuka on mulle juuri se oikea. Kuuntele sanojani, kaipaan seuraasi niin paljon.

      • Anonyymi

        Järkevä olet, sukupuolesta riippumatta.


    • Anonyymi

      Älä aloittaja välitä. Ei kaikki voi olla viehättäviä eikä tarvitsekaan olla. Löydät joskus kaltaisesi. Yritit liian tasokasta saalista ja kävi huonosti. Onneksi ymmärrät perääntyä. Muutoin joudut vain naurunalaiseksi.

      • Anonyymi

        Aika pateettisen käänteinen kirjoitus, taisit tekaista aloituksen naisena ja projisoit itseäsi tuoksi liian suureksi saaliiksi, mutta jos näin kerran on, niin mikset sitten mene jonnekkin saalistettavaksi, vaan urputat tyhyjää paskaa päivät pitkät? Aika jämää, sanoisin.


    • Anonyymi

      Sait aloittaja joltain ikävää kommenttia. Ei ulkonäkö kaikkea merkitse. Sisäinen kauneus tärkeintä. Ulkonäkökin pelkkä mielipide. Toiselle kaunis, toiselle mukiinmenevä jne. Älä pahoita mieltäsi.
      Oot jo pitkällä kun toteutat mitä sanoit:"itseni kannalta parasta kun lopetan tämän ja myös kaiken muun. Elämä lipuu ohi ja hienoja asioita jää kokematta."
      Em. kun pidät mielessä ja sisäistät sen, elämä hymyilee vielä sulle. Voi hyvin olla että löydät vielä paremman miehen itsellesi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2415
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1397
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      76
      1230
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      6
      1152
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      865
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      860
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      713
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      84
      693
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      26
      668
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      656
    Aihe