Pöyristyykö nainen, jos komea mies yöllä.....

Anonyymi

Nainen on löytänyt elämänsä miehen, komean miehen tinderistä ja ovat viestitelleet jo viikon ajan toisilleen ja nyt mies ehdotti ensitreffejä gurmee ravitolaan, joka sai naisen pikkarit kostumaan.
Nainen on ihan hermona, hokee..... ihana komea mies minut treffeille pyytää.
Treffit on illalla ja nainen täysin hermona, mitä laitan päälle ja nainen jynssää asuntoaan, jos mies vaikka tulisi yöksi naisen luo.
Ilta lähestyy ja nainen on käynyt jo 5 kertaa suihkussa, tuoksunks mä hyvälle, en kai vaan pahalle ja nainen läträä kalleinta hajuvettä päällensä, ettei vaan haise pahalle.
Treffit on vietetty ja tilanne johtanut siihen, että ollaan naisen luona sängyssä.
Naista on sisäänajettu jo 5 kertaa, eikä komea mies osoita väsymisen merkkejä.
Nainen tuntee jo hieman väsymystä, kun on jo 5 kertaa käynyt suihkussa peseytymässä ja mies ehdottaa, että kyllä vielä kerran pitää ja nainen kiljahtaa onnesta, että totta kai.

Nainen palaa suihkusta ja huomaa miehen nukahtaneen ja nainen toteaa, että antaa minun mieheni nukkua kovan uurastuksen jälkeen.
Yöllä alkaa tapahtumaan, kun nainen herää siihen, että komea mies päästelee unissaan äänekkäitä pieruja ja nukkuu kyljellään selkä naista kohden.
Miten nainen reagoi, sietääkö miestä, koska tämä oli naisen unelmien mies vai potkiiko miehen hereille sanoen, että lähde meneen sitä antaa miehelle pakit.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos se on komea, niin saahan se siinä piereskellä. Jos ei ole komea, saa lähtee menee. 😂😂😂

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa

      Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol
      NATO
      272
      4486
    2. Stefu haikailee

      Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      267
      3615
    3. Harmi mies ettet arvostanut

      Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku
      Ikävä
      162
      1911
    4. Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!

      Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1818
    5. Lavrov väläyttelee WW3:sta

      Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,
      Maailman menoa
      299
      1485
    6. Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?

      Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1031
    7. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      18
      970
    8. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      122
      922
    9. Voiko hyvää omatuntoa ostaa?

      Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo
      Sinkut
      235
      883
    Aihe